KIEROWNIK BUDOWY

Opis oferty

Dla naszego Klienta, włoskiej firmy budowlanej zlokalizowanej na terenie Grodkowa poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:
- przygotowanie i organizacja budowy
- nadzór i kontrola pracowników oraz podwykonawców
- kontrolowanie budżetu projektowego
- raportowanie do kierownictwa z postępu prac
- odbiór i przekazanie zamawiającemu zakończonej budowy

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne
- min. 2letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- obsługa komputera
- znajomość języka angielskiego
- komunikatywność oraz wysoka samoorganizacja
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość dalszego rozwoju zawodowego

Dodatkowe informacje można uzyskać pod telefonem
0 501 405 804

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego znajdującego się na stronie

Nazwa firmy

Stanowisko

Forma prawna

Forma zatrudnienia

Rodzaj umowy

Wymagania

Kraj:

Województwo:

Miejscowość:

Data dodania: 09 stycznia

Więcej ogłoszeń w zawodach

Kierownik Budowy Hr Manager Badania i rozwój

Podobne zdjęcia

Ogłoszenia podobne do:

KIEROWNIK BUDOWY w ofertach pracy(np. Hr Manager lub Badania i rozwój ) w Brzegu.

lub dodaj ogłoszenie