Badania d. n. a. , ustalenie ojcostwa

Opis oferty

ZDRADA ??? SPRAWY ROZWODOWE
tel.: 693 873 473
http://www.resh.home.pl

DETEKTYWI – WINDYKACJA – POMOC PRAWNA

PARTNER ZDRADZA ???
Masz wątpliwości odnośnie uczciwości oraz wierności swojego Partnera? Potrzebujesz rzetelnych dowodów dla siebie lub na potrzeby przyszłej sprawy rozwodowej? Nasz zespół składa się z psychologa, pracowników pionów operacyjnych służb policji, licencjonowanych detektywów oraz adwokata. Z przeprowadzonych w Polsce statystyk wynika, że najczęściej zdradzają młode mężatki oraz mężczyźni w wieku od 40 do 50 lat. Zdrady dopuszcza się co trzeci mężczyzna i co piąta kobieta.

ZBIERZEMY DLA CIEBIE DOWODY
Ustalimy dla Ciebie kiedy Twój partner poznał i związał się z nową osobą, gdzie się spotykają. Wszystkie informacje udokumentujemy w formie, która będzie stanowić wystarczające dowody w ewentualnej sprawie rozwodowej.
Potrafimy przeprowadzić obserwację w sposób skuteczny i z zachowaniem pełnej dyskrecji. Posiadamy profesjonalny sprzęt wywiadowczy umożliwiający dokumentowanie zdarzeń oraz odpowiednią flotę pojazdów. Zajmujemy się ustaleniem aktualnych kontaktów towarzyskich oraz poznaniem harmonogramu dnia, zwyczajów i nawyków w celu sprawdzenia zasadności podejrzeń. Redagujemy raport na użytek własny lub na potrzeby sprawy rozwodowej, zawierający szczegółowe informacje poparte zebranymi dowodami w toku śledztwa. Przeprowadzamy wszelkie dodatkowe ustalenia potrzebne do wykrycia zdrady, np. miejsca zameldowania, sytuacji materialnej i wieku obcego Partnera, miejsca zamieszkania, miejsca pracy i inne.

UDOWODNIMY ZDRADĘ PRZED SĄDEM
Nie tylko ustalimy stan faktyczny i udokumentujemy zdradę partnera. Uzyskane informacje udokumentujemy w taki sposób aby mogły stanowić pełnowartościowy dowód w postępowaniu sądowym. Nasi prawnicy specjalizujący się w sprawach rodzinnych i rozwodowych zajmą się resztą.

 CAŁODOBOWA POMOC
W przypadkach przemocy w rodzinie, nękania przez obecnego lub byłego partnera lub w sytuacjach kiedy po prostu nie potrafisz samotnie przetrwać trudnych chwil rozstania - jesteśmy dostępni przez całą dobę !!! W razie potrzeby zapewnimy Ci niezbędną ochronę lub pomoc psychologa.
CAŁODOBOWA INFOLINIA - tel.: 693 873 473


http://www.resh.home.pl

Kraj:

Województwo:

Miejscowość:

Data dodania: 13 marca

Więcej ogłoszeń w usługach

Pomoc prawna Sądy Biuo porad Biuro rachunkowe

Podobne zdjęcia

Ogłoszenia podobne do:

BADANIA D.N.A., USTALENIE OJCOSTWA w usługach prawno-podatkowych(np. Sądy lub Biuo porad) w Jeleniej Górze.

lub dodaj ogłoszenie