OKAZJA!!! mieszkanie 67m 2 ul. Kordiana, os. Kurdwanów

Opis nieruchomości

OPIS MIESZKANIA: mieszkanie dwupoziomowe na piątym piętrze bloku z 1996 roku przy ul. Kordiana na os. Kurdwanów (Kraków).
Metraż: 67 2 m w tym 52 m 2 powierzchni użytkowej. Pokój  około 30 m 2 połączony z salonem (możliwość podzielenia na dwa pokoje),  jasna, duża kuchnia (około 10 m2) i jadalnia, łazienka 6 m 2, antresola o powierzchni około 8 m 2 z drewnianymi schodami. Standard wykończenia: Podłogi – płytki i dywany; rodzaj okien – nowe drewniane. Ogrzewanie centralne miejskie. Wyposażenie oferowane w cenie: w kuchni – meble, lodówka, kuchenka gazowa, w  jadalni: drewniany stół i narożnik, w pokojach: meble w salonie, fotele, łożę małżeńskie. Do lokalu przynależy piwnica 6 m 2.  Mieszkanie bardzo jasne i przestronne, wysokie sufity powiększają optycznie powierzchnię.

FORMA WŁASNOŚCI: spółdzielcze własnościowe

OPŁATY: czynsz w wysokości 350,00 zł i media – około 250,00 zł miesięcznie.

OPIS BUDYNKU: pięciopiętrowy blok oddana do użytku w 1996 roku.

CENA: 285 000,00 złotych

OPIS LOKALIZACJI: W środkowej części osiedla rozciąga się Park Kurdwanowski (jeden z 41 parków na terenie miasta) o powierzchni około 4,2 ha, wyposażony w liczne ławki i place zabaw dla dzieci (konserwowane i rozbudowywane co roku), przez co stał się ulubionym miejscem spacerów dla matek z małymi dziećmi – również z sąsiadujących osiedli. Obszar parku i teren wokół budynków obsadzone są drzewami oraz zielenią niską, pielęgnowaną przez mieszkańców.
Co roku, już od 14 lat, organizowany jest na terenie parku festyn "Jesień Kurdwanowska". Na osiedlu istnieją trzy korty tenisowe oraz boiska do gry w siatkówkę i koszykówkę, w realizacji jest też (pełnowymiarowe) boisko do gry w piłkę nożną oraz basen sześciotorowy o długości 25 m. Dzieci i młodzież mogą więc bezpiecznie wypoczywać na wolnym powietrzu. Niedawno został oddany do użytku na terenie osiedla "balon" z kortami tenisowymi i rampami do zjazdów, zlokalizowany między blokami na ul. Bojki.
INFRASTRUKTURA OSIEDLA: wielu sklepów, hipermarketów,

Ulica / dzielnica

Pow. (m2)

Piętro

Ilość pięter

Lata budowy

Cena całkowita

Ilość pokoi

Rodzaj oferty

Kraj:

Województwo:

Miejscowość:

Data dodania: 28 września

Ogłoszenia podobne do:

OKAZJA!!! mieszkanie 67m 2 ul. Kordiana, os. Kurdwanów w mieszkaniach(np. Mieszkania 2 pokojowe lub Nieruchomości mieszkalna) w Krakowie.

lub dodaj ogłoszenie