Ochrona elewacji przed ptakami, zabezpieczenie budynku przed

Opis oferty

Proponujemy rozwiązanie jednego z bardziej uciążliwych problemów dotyczących budynków jakim jest zanieczyszczenie ścian przez przesiadujące i gniazdujące ptaki, głównie gołębie. Często już po kilku tygodniach lub miesiącach od kosztownego wyremontowania elewacji widoczne są na niej ślady „działalności” ptaków. Wkrótce potem do elementów estetyczno - wizualnych dochodzą kwestie zdrowotne - na ptakach (a więc także w ich gniazdach) są obecne pasożyty (obrzeżki) roznoszące wiele bardzo groźnych chorób, jakich przecież każdy pragnie uniknąć. Nie wspominamy już nawet o „wątku zapachowym”... Proponujemy więc skuteczny sposób zabezpieczenia wszelkich budynków użyteczności publicznej, mieszkalnych oraz zabytków różnego rodzaju.
   Kolce przeciw ptakom to nowoczesny i ekologiczny system zabezpieczenia elewacji przed ptactwem. Składają się na niego moduły wykonane na podstawie specjalnej odmiany polipropylenu, bardzo odpornego na działania promieni słonecznych, zmian temperatury oraz innych warunków atmosferycznych z osadzonymi sprężystymi prętami metalowymi ze stali kwasoodpornej. Moduły można zamontować wszędzie tam, gdzie obecność ptaków jest niepożądana, niezależnie od rodzaju podłoża. Po uprzednim oczyszczeniu i odtłuszczeniu podłoża przyklejamy je wysoko wytrzymałym klejem (np. silikonowym) na takie powierzchnie, jak: beton, cegła, kamień, drewno, blacha ocynkowana, blacha miedziana i inne. Taka technologia umożliwia skuteczne i trwałe umocowanie elementów na płaskich, pochyłych i łukowatych gzymsach, wieżyczkach, obrzeżach okiennych, konstrukcjach dachowych, rzeźbach, daszkach parapetach itp.
   Prawidłowo zainstalowany system modułów ochronnych jest mało widoczny z dużej odległości, gdyż doskonale stapia się optycznie praktycznie z każdym otoczeniem. Co najważniejsze, jest on w pełni ekologiczny, gdyż nie rani ptaków, stwarzając im dyskomfort przebywania i odstraszając je z miejsc, w których z różnych względów nie chcemy aby przebywały.
Pełna oferta kolców na http://www.sklep.linarem.pl 

   USŁUGA MONTAŻU
   Firma Linarem specjalizuje się w kompleksowej ochronie budynków mieszkalnych, obiektów użyteczności publicznej, oraz zabytków, przed ptakami. Oferujemy doradztwo w doborze odpowiednich materiałów oraz profesjonalny montaż. 
Za pomocą technik linowych jesteśmy w stanie zabezpieczyć trudno dostępne miejsca w których gnieżdżą się ptaki m.in: gzymsy, parapety, pasy podrynnowe, rzeźby, tablice reklamowe, alarmy, klimatyzatory, otwory kominowe, balkony, okna itp...
W naszej ofercie znajdą Państwo pełen asortyment kolców, siatek, odstraszaczy dźwiękowych / ultradźwiękowych, odstraszaczy wizualnych itp..

Prowadzimy sprzedaż elementów do samodzielnego montażu. Gwarantujemy szybką dostawę produktów najwyższej jakości. 
Produkty wysyłamy lub dowozimy do dowolnych miejsc na terenie Polski jak i eksportujemy poza granice. 

Posiadamy doskonałe referencje z całego kraju, poświadczające wysoką jakość oferowanych przez nas usług.


   W celu zamówienia usługi montażu systemów odstraszania ptaków poprzez techników firmy Linarem prosimy o przesłanie drogą elektroniczną na adres  podstawowych informacji:
danych teleadresowych
przybliżonego wymiaru miejsca które ma zostać zabezpieczone
zdjęć miejsca które ma zostać zabezpieczone (opcjonalnie)
lub kontakt telefoniczny pod numerem: tel. 606-652-989


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY 
http://www.linarem.pl
http://www.sklep.linarem.pl

Kraj:

Województwo:

Miejscowość:

Adres:

Data dodania: 15 czerwca

Więcej ogłoszeń w usługach

Rzeźba ogrodowa Zabezpieczenia Ochrona Bazy teleadresowe

Zdjęcia

Ogłoszenia podobne do:

Ochrona elewacji przed ptakami, zabezpieczenie budynku przed w różnych usługach(np. Zabezpieczenia lub Ochrona) w Krakowie.

lub dodaj ogłoszenie