Szynszyle Łódź - Hodowla szynszyli Tyliński Łódź

Opis oferty

Naszym największym i najistotniejszym kapitałem jest przeszło 40-letnie doświadczenie w zakresie chowu i hodowli szynszyli.
Wszystkie oferowane zwierzęta pochodzą z zarodowej fermy szynszyli w Łodzi - NAJSTARSZEJ CZYNNEJ HODOWLI SZYNSZYLI W POLSCE (rok założenia - 1967).
Nasze szynszyle są przedmiotem dostaw na giełdy zoologiczne, z których zwierzęta trafiają do sklepów zoologicznych na terenie całego kraju.
Oferujemy w ciągłej sprzedaży szynszyle (jako pupile domowe) we wszystkich odmianach, w wieku począwszy od 2,5 miesiąca, a także, jako dodatek, pełen asortyment pokarmowy niezbędny dla szynszyli oraz konsultacje merytoryczne zarówno w zakresie chowu zwierząt, jak i z weterynaryjnego punktu widzenia.
Do każdej zakupionej u nas szynszyli dołączamy gratis 250 g wysokiej jakości granulatu, umożliwiającego stopniowe przejście na pokarm dostępny w sklepach zoologicznych, oraz torebkę patyków z drzew owocowych do ścierania zębów u gryzonia.
Gwarantujemy, iż pochodzące z naszej hodowli szynszyle są zwierzętami zadbanymi oraz zdrowymi. 
Odbiór zwierząt osobisty, codziennie w Łodzi po uprzednim kontakcie telefonicznym
Tel. +48 605 595 239

Zapraszamy serdecznie do zakupu.
Uwaga: Załączone zdjęcia mają charakter ogólno-informacyjny i nie przedstawiają konkretnie oferowanego zwierzęcia, gdyż istnieje możliwość wyboru szynszyli spośród wielu dostępnych.

Kraj:

Województwo:

Miejscowość:

Data dodania: 21 grudnia

Więcej ogłoszeń w zwierzętach

Szynszyle Szynszyla Ferma szynszyli Ferma szynszyli

Ogłoszenia podobne do:

Szynszyle Łódź - Hodowla szynszyli Tyliński Łódź w gryzoniach(np. Szynszyla lub Ferma szynszyli) Łódź.

lub dodaj ogłoszenie