Sprzedam gospodarstwo rolne nad Biebrzą

Opis nieruchomości

SPRZEDAM
Gospodarstwo rolne położone w miejscowości Koniuszki, gmina Nowy Dwór woj. Podlaskie o pow. - 8,33 ha w skład którego wchodzą : grunty rolne - 6,22 ha, łąki– 1,44 ha, las - 0,21 ha, oraz nie zabudowana działka budowlana (siedlisko)– 0,46 ha uzbrojona w prąd i wodociąg, położone we wsi Nowosiółki przy utwardzonej (żwirowej) drodze prowadzącej (2,5 km) do drogi asfaltowej łączącej Augustów, z granicą Panstwa z Białorusią, z Dąbrową Białostocką i Białymstokiem.
Grunty rolne wraz z łąką są bezpośrednio przyległe do siedliska. Z jednej strony sięgają grzybodajnych malowniczych lasów z drugiej rzeki Biebrzy. Łąka posiada bezpośrednią linię brzegową z Biebrzą i znajduje się w unikatowym na skalę europejską Biebrzańskim Parku Narodowym.
Dziewicza nieskażona przyroda, malowniczy krajobraz, unikatowy świat roślin i zwierząt tworzą wspaniały i zdrowy mikroklimat świetnie nadający się do relaksu i odpoczynku. Miejscowość położona jest 30 km od Augustowa, 16 km od Grodna na Białorusi, 20 km od przejścia granicznego w Kuźnicy. 
       Cena do uzgodnienia ok. 300 000 zł    KONTAKT tel. 600 82 35 37

Powierzchnia

Cena całkowita

Rodzaj oferty

Kraj:

Województwo:

Miejscowość:

Data dodania: 02 września

Więcej ogłoszeń w nieruchomościach

Uzbrojone Z lasem

Podobne zdjęcia

Ogłoszenia podobne do:

Sprzedam gospodarstwo rolne nad Biebrzą w działkach budowlanych(np. Z lasem).

lub dodaj ogłoszenie