Zwyżki operator podnośnika

Kraj: Holandia Województwo: Brabancja Północna Miasto: Hampshire, Dorset, Yorkshire, Sussex, Surrey, Cornwall ID ogłoszenia: 699 716 129

Kraj:
Holandia

Opis oferty

Zakres obowiązków: praca na zakładach petrochemicznych, obsługa dźwigu koszowego przy pracach serwisowych w Belgii Antwerpia Wymagania: doświadczenie w pracy na podnośniku Manitou - warunek konieczny uprawnienia na zwyżki dobra / komunikatywna znajomość języka angielskiego ubezpieczenie zdrowotne w ciągu ostatnich 30 dni VCA lub SCC mile widziane Oferujemy: stawkę początkową netto: 12,00 Euro zakwaterowanie i dojazd do pracy kontrakt od zaraz Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz kopii posiadanych uprawnień na adres w temacie wiadomości: zwyżki HM Serwis, nr licencji 6680 Wojska Polskiego 64, 70-479 Szczecin tel./fax 91 484 0754,

Data dodania: 27 paź | 12:18

Podobne zdjęcia

Podobne Podobne ogłoszenia

Ogłoszenia podobne do Zwyżki operator podnośnika w pracy za granicą .

Brak zdjęcia

operator zwyżki - podnośnika koszowego

2009-09-17 | Czeladź, Śląskie | Poszukuję

Operator podnośnika koszowego samojezdnego

2014-05-14 | Bayonne, Zagranica

Operator podnośnika teleskopowego obrotowego

2014-03-26 | Biarritz, Zagranica

Operator zwyżki samojezdnej

2014-05-12 | Biarritz, Zagranica

2014-05-13 | Biarritz, Zagranica

OPERATOR podnośnika koszowego

2009-12-27 | Legnica, Dolnośląskie

Operator lasera / Laser Operator

2006-02-08 | Wielka Brytania, Zagranica

Operator Strucad

2007-01-15 | Anglia, Zagranica

CNC Operator

2011-03-03 | Kent, Zagranica