Pracownik produkcji - Wronki

Opis oferty

Work Service S.A. jest liderem na polskim rynku w zakresie usług Human Resources.

W związku z projektem rekrutacyjnym realizowanym dla naszego Klienta, renomowanej firmy zajmującej się produkcją i dystrybucją sprzętu AGD poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji
Numer referencyjny
PPR/DP-06/WRO

Miejsce pracy: Wronki k/Poznania

Zadania na stanowisku:
•	Praca przy produkcji kuchenek i lodówek

Od Kandydatów oczekujemy:
•	Umiejętności manualnych
•	Dokładności i precyzji w działaniu
•	Sumienności
•	Gotowości do pracy w systemie zmianowym
•	Mile doświadczenie w pracy w działach produkcyjnych

Wybranym kandydatom oferujemy:
•	Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
•	Stabilne warunki zatrudnienia (zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy, docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony)
•	Atrakcyjne warunki wynagrodzenia: płaca zasadnicza + premia miesięczna, pakiet socjalny
•	Realną możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji

Stanowisko

Forma zatrudnienia

Rodzaj umowy

Kraj:

Województwo:

Miejscowość:

Data dodania: 13 czerwca

Podobne zdjęcia

Ogłoszenia podobne do:

Pracownik produkcji - Wronki w ofertach pracy(np. Możliwością rozwoju zawodowego lub Badania i rozwój ).

lub dodaj ogłoszenie