zbiory malin HISZPANIA

Opis oferty

Agencja Pośrednictwa Pracy Międzynarodowej MTG s.c. Zieliński&Lewandowski
( certyfikat  nr 5017/1b) organizuje wyjazd do Hiszpanii na zbiór malin w  okolicach Huelvy.
nazwa pracodawcy:  FRAM MOSQUIN S.L      Murillo 17
miejsce pracy: BONARES (Huelva)
płeć: kobiety
preferowany wiek: Od 18-40 roku życia
zakres obowiązków pracownika: prace rolne przy malinach
wymagania:  -chęć do pracy;  -mile widziane doświadczenie przy pracy w  rolnictwie
warunki pracy:
okres zatrudnienia : grudzień/styczeń 2008/2009r   do: koniec maja/początek czerwca
czas pracy:   6,5 godzin dziennie + możliwe nadgodziny, (czas pracy zależny jest od warunków atmosferycznych)
wynagrodzenie:  35 EURO za przepracowane 6,5h;  nadgodziny płatne 6 EURO/h ;wynagrodzenie płatne co tydzień
zakwaterowanie: opłaca pracodawca; domki z cegły 2 i 4pokojowe, po 2 osoby na pokój, kuchnia, jadalnia, łazienka z pełnym wyposażeniem. Pracownik nie płaci ani za wodę ani za prąd, odciągane jest tylko za gaz (kupowane są butle)
wyżywienie: na koszt pracownika
ubezpieczenie:  odciągane 80,50euro miesięcznie
podróż:  z Polski do Hiszpanii na koszt pracownika za pośrednictwem MTG s.c.

Wyjazd organizujemy w dwóch turach: 12.12.2008r oraz ok. 06.01.2009r.
Chętnych prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 56-46-23-868 bądź mailowy:

Nazwa firmy

Stanowisko

Forma zatrudnienia

Rodzaj umowy

Kraj:

Województwo:

Miejscowość:

Data dodania: 02 grudnia

Więcej ogłoszeń w zawodach

Pokojowa Praca z zakwaterowaniem

Podobne zdjęcia

Ogłoszenia podobne do:

zbiory malin HISZPANIA w ofertach pracy(np. Praca z zakwaterowaniem).

lub dodaj ogłoszenie