Opiekun opiekunka osób starszych Anglia

Opis oferty

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 8 lat. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę.

OPIEKUN/KA OSÓB STARSZYCH ANGLIA

Miejsce pracy: Manchester
Rozpoczęcie pracy : od maja na możliwie jak najdłuższy termin ( min. 6 mcy)

Każda rodzina przyjmująca opiekuna/kę jest weryfikowana pod względem odpowiedniego poziomu materialnego i moralnego przez współpracujące z nami agencje, sprawdzane są m.in. przez wizytacje naszych partnerów.  Na życzenie klienta, możemy udostępnić telefony do osób, które aktualnie pracują w Anglii za pośrednictwem naszego biura. Nie pobieramy opłat za pośrednictwo w znalezieniu zatrudnienia.

 Wymagania:
- Dobra /Komunikatywna znajomość j. angielskiego (warunek konieczny)
- Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi (warunek konieczny)
- Prawo jazdy ( warunek konieczny- samochód do dyspozycji)

Obowiązki:
- Opieka nad 60letnią Panią  (cierpiąca na Alzheimera), podawanie leków, dotrzymywanie towarzystwa, robienie zakupów, pomoc w kąpieli, pomoc w schodzeniu po schodach, spacery.
- Przygotowywanie posiłków
- Utrzymywanie mieszkania w czystości

Pracodawca oferuje:
- Legalne zatrudnienia w Wielkiej Brytanii w oparciu o umowę
- Wynagrodzenie 220 GBP netto tygodniowo
- Bezpłatne wyżywienie
- Bezpłatne zakwaterowanie

I have a new client where the lady has Alzheimers at the age of 59. I need someone who has had experience with the disease, a driver, someone lively and someone who likes to look after her own appearance as the lady loves being made up having her hair and nails done etc. There is a car and she would go out with the lady in the afternoons. The lady has a husband who has moved his office home .he has looked after her for 3 years but now is finding it very difficult to work at all. The house is large with a swimming pool outside. She would have her own bedroom and bathroom TV and internet. There is a cleaner once a week. The salary is 220 pounds net per week with a review after 4 weeks. Her daughter lives in America so it could be she would take her to the states to see her daughter a couple of times a year.

 Sposób aplikowania:
CV w języku angielskim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych,
Kopie dokumentów potwierdzających umiejętności i doświadczenie zawodowe
prosimy przesyłać na adres email:

koniecznie z adnotacją w temacie maila: Opiekun/ka osoby starszej UK

Kraj:

Województwo:

Miejscowość:

Adres:

Data dodania: 16 kwietnia

Więcej ogłoszeń w zawodach

Opieka nad starszą osobą

Ogłoszenia podobne do:

Opiekun/Opiekunka Osób Starszych - ANGLIA w pracy u angielskich pracodawców.

lub dodaj ogłoszenie