Lakiernik samochodowy Niemcy

Opis oferty

Oferta legalnego zatrudnienia w Niemczech dla:
LAKIERNIKÓW SAMOCHODOWYCH

Niemiecki pracodawca oferuje: umowę o pracę, dodatek dzienny netto w wysokości 30 euro netto, stawka godzinowa brutto 11,75 euro.

Lokalizacja: Niemcy.
Miejsce pracy: Lakiernia.
Obowiązki:
Lakierowanie natryskowe samochodów, dodatkowo części maszyn

Wymagania:
Dobra znajomość języka niemieckiego, weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
Wykształcenie oraz dyplom czeladniczy
Doświadczenie zawodowe
Prawo jazdy oraz własny samochód

Niemiecki pracodawca oferuje:
Wynagrodzenie: stawka godzinowa brutto: 11,75 euro
Umowa o pracę
Dodatek: 30 euro za każdy przepracowany dzień pracy na zakwaterowanie i wyżywienie
Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
Płatny urlop
Odpłatne zakwaterowanie
Prawo do świadczeń przysługujących pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
Wypłata wynagrodzenia do 15 dnia następnego miesiąca

Osoby zainteresowane niniejszą ofertą oraz spełniające wymagania zapraszamy do przesyłania następujących dokumentów:
CV w języku polskim oraz niemieckim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych,
Kopie: świadectw szkolnych, dyplomów i ew. świadectw pracy oraz innych dokumentów potwierdzających wykształcenie/umiejętności /doświadczenie zawodowe
drogą elektroniczną na adres email:

z adnotacją w temacie maila: Lakiernik samochodowy

W przesłanych aplikacjach (CV) prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania Państwa danych osobowych:
w języku niemieckim:
"Hiermit willige ich in die Verarbeitung meiner Personaldaten, die in diesem CV enthalten sind, für etwaige  Stellenbesetzungsverfahren, gemäß dem Personaldatenschutzgesetz vom 29. August 1997 über den Personaldatenschutz Gesetzblatt Nr. 133 Pos. 883 ein."

w języku polskim:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn.29.08.97 r. Dz.U. nr 133 poz. 883).”

Serdecznie dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja organizuje legalne i bezpieczne zatrudnienie w kraju i za granicą. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Oferujemy kompleksową obsługę oraz indywidualnie dopasowane oferty pracy. Od ponad 7 lat jesteśmy z Tobą. Zaufaj naszemu doświadczeniu. Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Agencja Pracy Koncepcja
Oddział główny: Wrocław ul. Podwale 62 pok. 01
Filia w Legnicy:
ul. Rynek 32 pok. 04 II piętro
Zapraszamy do zapoznania się z innymi ofertami pracy za granicą http://www.koncepcja.eu

Kraj:

Region:

Miejscowość:

Data dodania: 19 marca

Ogłoszenia podobne do:

Lakiernik samochodowy Niemcy w pracy za granicą.

lub dodaj ogłoszenie