Praca dla hydraulika stuttgart od zaraz

Opis oferty

Agencja Pracy Koncepcja posiada oferty zatrudnienia w Niemczech dla:
MONTERÓW INSTALACJI grzewczych i sanitarnych
HYDRAULIKÓW

Obowiązki:
•	Instalacje sanitarne
•	Przebudowy instalacji
•	Renowacje starych instalacji

Wymagania:
•	Znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej KOMUNIKATYWNYM, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
•	Wykształcenie i doświadczenie zawodowe
•	Prawo jazdy, własny samochód mile widziane

Niemiecki pracodawca oferuje:
•	Umowę o pracę na czas nieokreślony
•	Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
•	Stawka godzinowa od 10 euro brutto
•	Miesięczne wynagrodzenie netto min. 1500 euro
•	Min. 40 godzin pracy w tygodniu
•	Możliwa praca w godzinach nadliczbowych
•	Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
•	Płatny urlop
•	Inne świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

Sposób aplikowania:
CV w języku niemieckim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych,
Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe
prosimy przesyłać na adres email:

koniecznie z adnotacją w temacie maila:  HYDRAULIK WA
Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja organizuje legalne zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 9 lat.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926.
Oferujemy zatrudnienie u sprawdzonych i wiarygodnych pracodawców.

Kraj:

Region:

Miejscowość:

Data dodania: 26 kwietnia

Więcej ogłoszeń w zawodach

Praca na terenie Niemiec

Ogłoszenia podobne do:

Praca dla HYDRAULIKA - Stuttgart - OD ZARAZ w pracy za granicą.

lub dodaj ogłoszenie