asfalt na zimno w workach masa bitumiczna do dziur

Opis oferty

Oferujemy blachę masę asfaltową kładziona na zimno w workach 25 kg

Cena 30,00zł/szt netto - 36,90 zł/szt brutto

Masa w worku zajmuje przestrzeń około 46x46x5 cm 

Odbiór osobisty w Siemianowicach Śląskich. 

Dane techniczne 
Mieszanka mineralno-asfaltowa na zimno przeznaczona jest do remontów cząstkowych nawierzchni, usuwania skutków przekopów i deformacji nawierzchni,  uzupełniania nawierzchni wokół studzienek, progów, chodników.
Zasady stosowania.
Przed wypełnieniem ubytków z jego krawędzi i podłoża należy usunąć luźne części i inne zanieczyszczenia. Powierzchnie ubytku nie wymagają gruntowania. Nierówne krawędzie powinno się przyciąć do pionu ręcznie, udarowo lub piłą.
Grubość warstwy, zagęszczanej ręcznie lub ubijakiem mechanicznym, może wynosić od 15 do 40 mm. W przypadku głębszych ubytków, większych niż 30 mm , należy wypełniać je warstwami, zagęszczając każdą warstwę osobno. W przypadku stosowania  mieszanki w temperaturze otoczenia poniżej 50C zaleca się układanie i zagęszczanie masy w cienkich warstwach 20 mm.
Mieszanka może być  stosowana w temperaturze otoczenia od -20 do +300C i nie powinna być stosowna podczas opadów atmosferycznych. Jeśli podczas stosowania temperatura jest powyżej +200C , po ułożeniu i zagęszczeniu należy posypać powierzchnie piaskiem drobnoziarnistym.
Podczas wykonywania robót należy używać odzież ochronną, rękawice i okulary ochronne.
Przechowywanie.
Worki z asfaltem można przechowywać na wolnym powietrzu zabezpieczając ją przed działaniem promieni słonecznych. Asfalt można przechowywać do 18 miesięcy w suchym zacienionym miejscu, w szczelnych workach, bez przemieszczania. W innych warunkach nie dłużej niż 6 miesięcy.
Przed zastosowaniem zaleca się aby  worki były przechowywane przez co najmniej 24 godziny w pomieszczeniu o temperaturze 15-250C w celu zapewnienia jej urabialności i lepszego zagęszczenia podczas układania.

 W ofercie mamy posiadamy również:

Blachy trapezowe T6 T14 T18 T20

Blachy trapezowe T35 / TR35 , T50 / TR50

Arkusze ocynkowane i powlekane

Blacho-dachówkę

Taśmę ocynkowaną, bednarkę.

Blacho wkręty "FARMERY" 

Masz pytania ??? Chcesz zapytać o transport??

Zadzwoń:

Damian 510-121-512;

Sebastian 517-976-018;

Edyta 506-790-702;

lub napisz 

Materiał do odbioru z magazynu w Siemianowicach Śląskich po wcześniejszym uzgodnieniu dania i godziny odbioru.W przypadku odbioru materiału proszę o kontakt telefoniczny dzień przed planowanym odbiorem!!!

Cena

Kraj:

Województwo:

Miejscowość:

Adres:

Data dodania: 03 kwietnia Dodane przez: Sestal

Więcej ogłoszeń w materiałach

Blacha Ocynkować Blacha ocynkowana Milimetr Bitumiczne

Ogłoszenia podobne do:

asfalt na zimno w workach masa bitumiczna do dziur w materiałach budowlanych(np. Ocynkować lub Blacha ocynkowana) w Siemianowicach Śląskich.

lub dodaj ogłoszenie