Międzynarodowe przewozy autokarowe Niemcy, Anglia, Hiszpania

Opis oferty

http://GoBus.pl to najlepsze przewozy międzynarodowe autobusowe i busami. To obszerna baza firm przewozowych w Twojej okolicy. 

- przewozy autokarowe do Niemiec, Anglii, Holandii, Austrii, Włoch, Belgii, Francji - do wszsytkich krajów europejskich
- busy Niemcy, Holandia, Belgia, Francja, Włochy, Anglia, Austria, Szwacjaria, Czechy, Słowacja, Ukraina, Białoruś, Rosja itd
- dowóz pasażerów na zagraniczne dworce i międzynarodowe lotniska

Przewozy autokarowe na wycieczki objazdowe po Europie oraz piętrowe luksusowe autobusy wycieczkowe. Autokary turystyczne na zagraniczne wycieczki szkolne, wynajem busów oraz wynajem autokarów na wyjazdy na narty w Alpy, dowóz zespołów i funów na koncerty, autokary na dowóz pracowników do pracy za kranicami Polski. Autobusy na pielgrzymki oraz pielgrzymki autokarowe do sanktuariów w Portugalii, Włoszech, Niemczech. Przewóz osób na międzynarodowe imprezy sportowe dla klubów sportowych oraz klubów kibica. Zagraniczne przewozy pasażerskie na konferencje naukowe, polityczne oraz imprezy okolicznościowe i rodzinne. Wynajem samochodów z kierowcą oraz mikrobusów na firmowe zagraniczne przewozy pasażerskie pod wskazany adres oraz przejazdy od drzwi do drzwi.

________
http://GoBus.pl - tel. (22) 389-6866

Nazwa firmy

Forma prawna

Kraj:

Województwo:

Miejscowość:

Data dodania: 20 lutego

Ogłoszenia podobne do:

Międzynarodowe przewozy autokarowe Niemcy, Anglia, Hiszpania w przewozie osób(np. Autokarowy lub Wynajem).

lub dodaj ogłoszenie