Rejsy po Morzu Egejskim (Grecja) – all inclusive

Opis oferty

Terminy rejsów: maj – czerwiec 2013 (rejsy tygodniowe lub dłuższe)
Miejsca: 8 (4 kabiny)
Ceny: ok. 100 Euro od osoby za dzień
Podana cena obejmuje: koję na jachcie, wyżywienie (śniadanie, obiad), alkohol (wino, piwo, ouzo), klimatyzacja, opłaty portowe, paliwo, zaprowiantowanie, opłaty celne, agregat, inne wydatki jachtu, ubezpieczenie jachtu, kapitan i hostessa

Jacht: Ocean Star 56.1 (17–m żaglowy jacht pełnomorski)
Trasa: Zatoka Sarońska (Pireus, Egina, Epidavros, Hydra, Spetzes, Poros) lub Cyklady (Pireus, Kea, Siros, Tinos, Mikonos, Delos, Paros, Ios, Santorini, Milos)
Transport: samolot (do Aten), autokar lub samochod

Zapraszamy na rejs 17-m pelnomorskim jachtem zaglowym S/Y Velos, ekskluzywny model Ocean Star 56.1. Zabieramy na pokład do 8-ciu osób + 2 osoby stałej załogi. Nasza oferta skierowana jest zarówno do tych, którzy nie mają żadnego doświadczenie żeglarskiego, jak i zapalonych żeglarzy. Nad bezpieczeństwem rejsu, jachtu oraz gości czuwać będą doświadczeni skiper oraz stewardesa.

Tym razem proponujemy Wam atrakcyjny rejs po Morzu Egejskim zaczynający i kończący się w Pireusie. Będzie to doskonała okazja do zwiedzenia znanych i popularnych turystycznie zakątków Grecji przed sezonem, kiedy na Wyspach życie wciąż jeszcze toczy się spokojnie, nieogarnięte gorączka turystyczną. 

Czekają tam na Was dziesiątki egzotycznych wysp, wspaniała śródziemnomorska przyroda, czysta i ciepła woda, liczne zabytki kultury. Wspaniała okazja do przeżycia prawdziwej żeglarskiej przygody oraz  zdobycia żeglarskiej wiedzy i umiejętności. 

Prowadzący rejsy, to osoby o wysokich kwalifikacjach żeglarskich, doskonale znający akweny, po których będziecie żeglować, jak również wyspy, które odwiedzicie w trakcie rejsu.

Dokładniejsze informacje na temat rejsów, cen, jachtu, załogi itp., znajdziecie na naszej stronie:
http://www.anko-yachting.com

Nazwa firmy

Kraj:

Region:

Miejscowość:

Adres:

Data dodania: 04 stycznia
lub dodaj ogłoszenie