wczasy u POLKI nad Balatonem

Opis oferty

Wczasy na Węgrzech nad Balatonem w miejscowości Balatonlelle

Wczasy u POLKI

Typ: Dom
Stan : Komfort
Ilość pokoi: 2
Obszar domu: 800 m2
Ilość pięter: 1
Koszty: 3 osoby = 45 EUR/ dzień, 4 osoby =50 EUR/dzień od 5 osób = 60 EUR/dzień, 6 osób = 70 EUR/dzień
Namiary: Dom znajduje się w spokojnym otoczeniu, bardzo dobrym do odpoczynku i miłego spędzenia czasu.
W pobliźu znajduje się : bank, ATM, przedszkole, szkoła, markiet, plac zabaw, park, przechodnia lekarska, poczta, 2 apteki, basen.

Jeśli chcesz mile spedzić wczasy na Wegrzech nad Balatonem w miłej atmosferze rodzinnej zapraszamy Państwa do nas w terminie od 01.06.2016. – 30.09.2016.

W naszym domku znajdują się: 2 pokoje sypialne, przedpokój , duża kuchnia, łazienka, oddzielnie WC. Z każdego pokoju drzwi otwierają  się na taras, gdzie można w otoczeniu ogrodowych kwiatów odpocząć , czy tez pogawędzić. Do użytku zapewniamy lodówkę, naczynia kuchenne: garnki, talerze, sztucce.

Miejscowość Balatonlelle położona jest na południowej cześci Balatonu między miejscowością Siófok a Fonyód. Nasz domek znajduje sie w odległości 800 m od Balatonu. Tą odległość można swobodnie pokonać na pieszo a także samochodem. W naszej miejscowości parkingi sa bezpłatne. W Balatonlelle znajduje się deptak, Wesołe Miasteczko, Cyrk, Gokart Wypożyczalnia, plaża bezpłatna i płatnia., kąpielisko z wrażeniami, Aqua Park. Zjeżdżalnie do basenów, park lidowy, 4 lokale dyskotekowe, 2 stacje benzynowe, kolejka pociągowa. W lipcu i sierpniu odbywają się festiwale winowe, łącznie z fajerwerkami i prezentacją tutejszych żagli po Balatonie.
Atrakcji jest co nie miara, warto to zobaczyć. Zapraszamy Polskich turystów.

Nazwa firmy

Forma prawna

Kraj:

Region:

Miejscowość:

Data dodania: 05 września

Więcej ogłoszeń w turystyce

Plaża Aquapark
lub dodaj ogłoszenie