tynki Kozbud

Opis oferty

Firma KRAUGER BUDOWNICTWO jest partnerem polskiej firmy KOSBUD, która jest znanym i cenionym przez wykonawców producentem systemów ociepleń, tynków i farb. Szeroka gama kolorów, wysoka jakość wyrobów, przystępne ceny oraz krótki termin realizacji to elementy które spowodowały tak dużą popularność naszych wyrobów . Tynki i farby dorabiamy z firmowego wzornika kolorów piecze  nad standardami ,  a także nad kontrolą jakości sprawuje laboratorium KOSBUD w którym systematycznie sprawdzamy jakość naszej produkcji.

Tynk akrylowy wysokiej jakości, zacierany, cienkowarstwowy, elastyczny o podwyższonej przyczepnosci, odporny na zabrudzenia oraz wzbogacony o środki biobójcze, posiadający bogatą kolorystykę.
Tynk silikonowy najwyższej jakości, niebywała odporność, dyfuzyjny(paroprzepuszczalny), hydrofobowy, wysoce elastyczny o wieloletniej trwałości – bogata kolorystyka.
Tynk mozaikowy o fakturze barwionego kruszywa kwarcowego do wewnątrz i na elewacje, odporny na uderzenia mechaniczne, szorowanie, bardzo trwały, atrakcyjne kompozycje kolorystyczne.
Farby produkowane w szerokiej gamie kolorystycznej, stosowane w zewnętrznych systemach ociepleń.
Grunt podkładowy pod tynki akrylowe, silikonowe oraz silikatowe wysokiej  jakość, poprawia przyczepność, wyrównuje chłonność podłoża, bogata kolorystyka
Grunt Kwarcowy podkładowy z dodatkiem piasku kwarcowego, zalecany pod tynki mozaikowe, podwyższa. przyczepność, poprawia właściwości robocze tynków cienkowarstwowych. 
Kleje do styropianu ,wełny mineralnej, uniwersalne oraz stolarskie

Środki czyszczące: Glazurek, Kominek, Nagrobek, Piekarnik, Prysznic, Topgrill oraz środek do usuwania pleśni  i grzybów.

Celem naszej firmy jest zapewnienie szerokiego asortymentu towarów, najwyższej jakości produktów w atrakcyjnej cenie oraz profesjonalnej obsługi klienta. W swojej ofercie posiadamy towar znany i poszukiwany na lokalnym rynku, ceniony przez klientów i wykonawców w innych rejonach kraju oraz krajach unii europejskiej .

Realizujemy indyw

Nazwa firmy

Forma prawna

Rodzaj oferty

Kraj:

Województwo:

Miejscowość:

Data dodania: 28 maja Dodane przez: Irek podzinski

Podobne zdjęcia

Ogłoszenia podobne do:

tynki Kozbud w nieruchomościach i budownictwie(np. Produkcja lub Kruszywo).

lub dodaj ogłoszenie