Badania d. n. a. , ustalenie ojcostwa

Miasto: Jelenia Góra ID ogłoszenia: 666 216 066

Opis oferty

ZDRADA ??? SPRAWY ROZWODOWE tel.: DETEKTYWI – WINDYKACJA – POMOC PRAWNA PARTNER ZDRADZA ??? Masz wątpliwości odnośnie uczciwości oraz wierności swojego Partnera? Potrzebujesz rzetelnych dowodów dla siebie lub na potrzeby przyszłej sprawy rozwodowej? Nasz zespół składa się z psychologa, pracowników pionów operacyjnych służb policji, licencjonowanych detektywów oraz adwokata. Z przeprowadzonych w Polsce statystyk wynika, że najczęściej zdradzają młode mężatki oraz mężczyźni w wieku od 40 do 50 lat. Zdrady dopuszcza się co trzeci mężczyzna i co piąta kobieta. ZBIERZEMY DLA CIEBIE DOWODY Ustalimy dla Ciebie kiedy Twój partner poznał i związał się z nową osobą, gdzie się spotykają. Wszystkie informacje udokumentujemy w formie, która będzie stanowić wystarczające dowody w ewentualnej sprawie rozwodowej. Potrafimy przeprowadzić obserwację w sposób skuteczny i z zachowaniem pełnej dyskrecji. Posiadamy profesjonalny sprzęt wywiadowczy umożliwiający dokumentowanie zdarzeń oraz odpowiednią flotę pojazdów. Zajmujemy się ustaleniem aktualnych kontaktów towarzyskich oraz poznaniem harmonogramu dnia, zwyczajów i nawyków w celu sprawdzenia zasadności podejrzeń. Redagujemy raport na użytek własny lub na potrzeby sprawy rozwodowej, zawierający szczegółowe informacje poparte zebranymi dowodami w toku śledztwa. Przeprowadzamy wszelkie dodatkowe ustalenia potrzebne do wykrycia zdrady, np. miejsca zameldowania, sytuacji materialnej i wieku obcego Partnera, miejsca zamieszkania, miejsca pracy i inne. UDOWODNIMY ZDRADĘ PRZED SĄDEM Nie tylko ustalimy stan faktyczny i udokumentujemy zdradę partnera. Uzyskane informacje udokumentujemy w taki sposób aby mogły stanowić pełnowartościowy dowód w postępowaniu sądowym. Nasi prawnicy specjalizujący się w sprawach rodzinnych i rozwodowych zajmą się resztą. CAŁODOBOWA POMOC W przypadkach przemocy w rodzinie, nękania przez obecnego lub byłego partnera lub w sytuacjach kiedy po prostu nie potrafisz samotnie przetrwać trudnych chwil rozstania - jesteśmy dostępni przez całą dobę !!! W razie potrzeby zapewnimy Ci niezbędną ochronę lub pomoc psychologa. CAŁODOBOWA INFOLINIA - tel.:

Data dodania: 13 mar | 15:11

Podobne zdjęcia

Podobne Podobne ogłoszenia

Ogłoszenia podobne do Badania d. n. a. , ustalenie ojcostwa w usługach prawno-podatkowych . Sprawdź co jeszcze w: Biuo porad, Pomoc prawna, Biuro rachunkowe, Sądy.

Brak zdjęcia

Kryminalistyczne badania pismoznawcze

2011-02-25 | Polska, Cały kraj

Brak zdjęcia

Pełna pomoc prawna dla firm i urzędów

2005-11-02 | Warszawa, Cały kraj

Brak zdjęcia

Opłacalne, niedrogie Serwisy internetowe PRAWO i PODATKI

2005-05-18 | Wrocław, Cały kraj

Brak zdjęcia

Kłopoty z KOMORNIKIEM? ZUS? Urzędem Skarbowym?

2005-09-07 | Warszawa, Cały kraj

.:: Adiutor Centrym służy pomocą w każdym wypadku ::.

.:: Adiutor Centrym służy pomocą w każdym wypadku ::.

2006-03-17 | Polska, Cały kraj

odszkodowanie, zadośćuczynienie, pomoc prawna

odszkodowanie, zadośćuczynienie, pomoc prawna

2008-10-04 | Po, Cały kraj

Brak zdjęcia

Obsługa prawna, wierzytelności, windykacja, alimenty, rozwód

2008-12-17 | Kraków, Cały kraj

Brak zdjęcia

Budinas Consultants Ltd

2009-04-15 | London, Cały kraj

Sprzedamy czystą spółkę najlepsza oferta od prawnika!

Sprzedamy czystą spółkę najlepsza oferta od prawnika!

2009-04-21 | Warszawa -Cała Polska, Cały kraj | Sprzedam

Anty windykacja

Anty windykacja

2009-09-22 | Warszawa,Łódź,Kielce,Lublin,Kraków,Katowice,Wrocław,Poznań,Zielona Góra,Gorzów Wlkp.,Szczecin,Bydgoszcz,Olsztyn,Toruń,Białystok,Gdańsk,Gdynia,Opole, Cały kraj