Kostka brukowa sprzedaż i układanie Wadowice Oświęcim Kraków

Opis oferty

SPRZEDAŻ I UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWEJ WADOWICE KRAKÓW OŚWIĘCIM
Brukarstwo artystyczne i przemysłowe

Zrealizujemy Twoje marzenia o pięknym bruku przed domem. Wiemy jak wiele uroku, nawet szarej z pozoru posesji, może dodać odpowiednio dobrana kostka brukowa. Brukarstwo to dziedzina budownictwa, w której tak bardzo liczy się wyczucie i dobry smak. Każda realizacja jest inna, niepowtarzalna. To daje duże pole do popisu. Liczy się profesjonalizm, doświadczenie, ale i wyobraźnia.

Wybierając nas, otrzymujesz usługi najwyższej jakości, pisemną gwarancję, oraz bardzo konkurencyjne ceny. Niestety gwarancje udzielane przez inne firmy są w wielu przypadkach nie do wyegzekwowania przez klientów. U nas masz pewność, że zawsze jesteśmy w tym samym miejscu i w razie jakichkolwiek problemów będziesz miał się gdzie zwrócić. Od wielu lat ciężko pracujemy na swoją dobrą opinię, nasza gwarancja jest więc jak najbardziej realna.

Posiadamy w ofercie bardzo szeroki wybór kostki brukowej w bardzo konkurencyjnych cenach. Współpracujemy z najlepszymi producentami, takimi jak Libet, Polbruk, Drewbet, Talbud, Chyżbet itd. Swoim klientom udzielamy wysokich rabatów od cen katalogowych. Już nie jesteś skazany na jednego bądź dwóch producentów kostki. Pomożemy Ci wybrać ofertę, która spełni Twoje oczekiwania w 100%, a jednocześnie nie nadwyręży Twojego budżetu. U nas każdy rodzaj kostki możesz zobaczyć i dotknąć. Nam naprawdę zależy na Twojej pełnej satysfakcji, gdyż większość zleceń prywatnych wykonujemy właśnie z polecenia.

Nasze realizacje to zarówno małe i duże podjazdy przy prywatnych posesjach, jak i powierzchnie sięgające kilku lub kilkunastu tysięcy metrów dla firm i przedsiębiorstw. Wielkość zlecenia nie ma dla nas znaczenia, ponieważ każde wykonujemy na niezmiennie wysokim poziomie.

Możesz zlecić nam nie tylko zaprojektowanie i wykonanie nawierzchni z kostki brukowej, ale również aranżację i wykonanie całego ogrodu, wraz z infrastrukturą, czy wykonanie ogrodzenia (każdego typu).

Nasz zakres działania to woj. małopolskie i śląskie, m. in. Kraków, Skawina, Wieliczka, Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska, Zator, Oświęcim, Tychy, Chrzanów, Libiąż, Trzebinia, Andrychów, Kęty, Bielsko-Biała. Prace wielkopowierzchniowe wykonujemy na terenie całej Polski.

Pamiętaj! Położenie kostki brukowej to decyzja na całe lata. "Firm" brukarskich jest wiele, niestety tylko nieliczne świadczą profesjonalne usługi. Nie ryzykuj straty nerwów i pieniędzy, zaufaj najlepszym. Wybierz AVBUD.

AVBUD Budownictwo Brukarstwo
Skład Materiałów Budowlanych
Centrum Kostki Brukowej
Łączany 785
34-115 Ryczów
Tel. 500 600 469
Tel. 501 699 459
WWW. AVBUD. PL

Kraj:

Województwo:

Miejscowość:

Adres:

Data dodania: 02 maja

Ogłoszenia podobne do:

Kostka brukowa sprzedaż i układanie Wadowice Oświęcim Kraków w aranżacji remoncie budowie w Wadowicach.

lub dodaj ogłoszenie