PRAWDZIWY PREZENT: Dla Głowy Rodziny

Opis oferty

Kto w Twojej rodzinie jest "głową", która dba o finanse? Podaruj prawdziwy prezent, dzięki któremu pieniądze już nigdy nie będą problemem!

Kto nie chciałby prezentu, dzięki któremu pozna tajniki wiedzy finansowej i powiększy domowy budżet?

Pieniądze i zarządzanie nimi to twardy orzech do zgryzienia. Czasami przychodzą takie momenty w życiu człowieka, kiedy trudno jest związać koniec z końcem albo nie starcza na to, czego byśmy jeszcze chcieli. Mimo wszystko na pewno jest osoba w Twoim domu, na której głowie te wszystkie trudne obowiązki i problemy spoczywają.

Okazuje się, że najczęstszą przyczyną problemów finansowych jest brak odpowiedniej wiedzy finansowej, której po prostu nie przekazuje się w szkole. Ludzie często opierają się na mitach, na obiegowych opiniach odnośnie pieniędzy. Jeśli na dodatek obracają się często w gronie osób, które także mają problemy finansowe, to efekt jest oczywisty.

Dlatego właśnie przygotowaliśmy coś specjalnego, co osobie odpowiedzialnej za finanse umożliwi zapoznanie się z praktyczną wiedzą, która otwiera oczy na sprawy finansowe. Ludzie, którzy zaczęli patrzeć zupełnie na nowo na swoje finanse, zaczęli bezpiecznie powiększać budżety domowe i zupełnie inaczej myśleć o pieniądzach.

Wręcz ten prawdziwy prezent osobie odpowiedzialnej za finanse, a już po krótkim czasie zobaczysz niesamowite zmiany. Jednocześnie pokażesz, że doceniasz wysiłek i odpowiedzialność, jaka ciąży na tej osobie, i także chcesz pomóc.

http://swieta.zlotemysli.pl/marketingonline,1/

Autor

Wydawnictwo

ISBN

Cena

Rodzaj oferty

Kraj:

Województwo:

Miejscowość:

Data dodania: 22 listopada

Więcej ogłoszeń w książkach

Nigdylandia

Ogłoszenia podobne do:

PRAWDZIWY PREZENT: Dla Głowy Rodziny w poradnikach i książkach o zdrowiu w Warszawie.

lub dodaj ogłoszenie