Nauka gry na pianinie / Warszawa / 10-dniowy KURS nauki gry

Opis oferty

10-DNIOWY PROFESJONALNY KURS NAUKI GRY NA PIANINIE tel.888 211 222 
JEST TO NOWA METODA OPRACOWANA PRZEZ ABSOLWENTKĘ AKADEMII MUZYCZNEJ W KATOWICACH - KATARZYNĘ MARSZAŁEK. 
ZAJĘCIA PROWADZONE SĄ WYŁĄCZNIE PRZEZ NIĄ I DAJĄ GWARANCJĘ NAUCZENIA SIĘ GRY NA PIANINIE NAWET OD ZERA. 
OSOBY ZAINTERESOWANE - ZE WZGLĘDU NA SPECYFIKĘ TEJ METODY - POWINNY MIEĆ UKOŃCZONY 20 ROK ŻYCIA.  
KURS ODBYWA SIĘ INDYWIDUALNIE U PANI KATARZYNY (Warszawa). KURSANCI DOJEŻDŻAJĄ NA ZAJĘCIA Z CAŁEJ POLSKI. CZAS ZAJĘĆ USTALANY JEST W ZALEŻNOŚCI OD DANEJ OSOBY. MOGĄ TO BYĆ 2 GODZINY DZIENNIE, JAK I 6 GODZIN. KURS NIE MUSI ODBYWAĆ SIĘ 10 DNI POD RZĄD.
CENA CAŁEGO KURSU ZACZYNA SIĘ JUŻ OD 2200zł (wys. kosztu zależy od profilu  nauczania, jaki zostanie ustalony z uczniem).  ABY BYŁO TO JAK NAJBARDZIEJ KORZYSTNE DLA UCZNIA, JEŚLI NA PIERWSZYM DNIU KURSU OKAŻE SIĘ, ŻE CHĘTNY NIE MA NIEZBĘDNYCH PREDYSPOZYCJI LUB PO PROSTU  SAM ZREZYGNUJE Z DALSZYCH ZAJĘĆ - ZA  PIERWSZY DZIEŃ PŁACI  TYLKO 120zł. 
OSOBOM, KTÓRE NIGDY WCZEŚNIEJ NIE UCZYŁY SIĘ GRAĆ, UKOŃCZONY KURS GWARANTUJE UMIEJĘTNOŚĆ CZYTANIA NUT MUZYKI KLASYCZNEJ, JAK I ROZRYWKOWEJ, POZWALA NA PŁYNNE GRANIE NA POZIOMIE, JAKI OSIĄGA SIĘ NAWET PRZEZ 6 LAT NAUCZANIA TRADYCYJNYMI METODAMI.  KURS DOSTOSOWYWANY JEST DO POTRZEB ZAINTERESOWANEGO. MOŻE KŁAŚĆ NACISK NA IMPROWIZOWANIE, GRANIE ZE SŁUCHU, KOMPONOWANIE itp. KURS PRZEZNACZONY JEST ZARÓWNO DLA OSÓB CAŁKOWICIE POCZĄTKUJĄCYCH JAK I ZAAWANSOWANYCH. KURS KOŃCZY SIĘ EGZAMINEM. 
Jeśli po ukończonym kursie uczeń nie osiągnie dostatecznego poziomu, odpowiednia część kwoty zostanie Mu zwrócona.
Adres mailowy: 

Nazwa firmy

Forma prawna

Kraj:

Województwo:

Miejscowość:

Data dodania: 24 lipca

lub dodaj ogłoszenie