Sprzedawca-Handlowiec/salon wyposażenia łazienek

Opis oferty

Agencja Personalna PGB HR dla swojego Klienta, firmy z branży wyposażenia łazienek poszukuje kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca-Handlowiec
miejsce wykonywania pracy: Warszawa
Nr ref: SH_0609_Wawa_I

Obowiązki:
- Obsługa klienta z aktywnym pozyskiwaniem klientów
- Zamawianie, przyjmowanie i wydawanie towaru
- Współpraca z architektami i wykonawcami
- Dbanie o ekspozycję i jej odpowiedni dobór zależnie od potrzeb klienta

Wymagania:
- Znajomość branży wyposażenia łazienek
- Znajomość ogólnej obsługi komputera, internetu oraz obsługi programów magazynowych np. Wf-Mag, Subiekt
- Znajomość rynku e-commerce
- Znajomość zasad projektowania łazienek i ewentualnie programów do projektowania
- Umiejętność kreatywnego myślenia

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Narzędzia do pracy (telefon komórkowy, komputer)
- Możliwość rozwoju
- Program szkoleń

Kandydatów prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wpisując w tytule nazwę stanowiska oraz numer referencyjny na adres e-mail:

Nazwa firmy

Stanowisko

Forma zatrudnienia

Rodzaj umowy

Wymagania

Kraj:

Województwo:

Miejscowość:

Data dodania: 16 lipca

Ogłoszenia podobne do:

Sprzedawca-Handlowiec/salon wyposażenia łazienek w ofertach pracy(np. Programmers lub Hr Manager) w Warszawie.

lub dodaj ogłoszenie