Kompleksowa terapia bólu kręgosłupa masaże terapia obrzęku

Opis oferty

Doświadczony terapeuta, masażysta, magister Fizjoterapii AWF we Wrocławiu oferuje Kompleksową Terapię Obrzęku, masaże lecznicze, relaksacyjne, ujędrniajace. Profesjonalna i miła rehabilitacja.

Ponadto:

Chciałbym się polecić się jako fizjoterapeuta, masażysta, 
terapeuta kompleksowej terapii obrzęku.

Pomogę uporać się z szeroko pojętymi bólami kręgosłupa i napiętych mięśni. Oferuję również pomoc Paniom w ciąży, narzekającym na bóle kręgosłupa i opuchnięte nogi. Masaże prowadzone są na profesjonalnym specjalnie przystosowanym dla Pań w ciąży stole, gdzie mogą się wygodnie ułożyć i odprężyć. Ulga już po pierwszym zabiegu!

Ponadto prowadzę terapię obrzęku limfatycznego: - każdy obrzęk pooperacyjny, szczególnie gdy zostały wycięte węzły chłonne wymaga terapii. Niestety jest to przypadłość, która nieleczona i pozostawiona sama sobie nie cofnie się a będzie narastać.
Dlatego ważna jest szybka Państwa reakcja i działanie terapeuty.
Zapraszam do kontaktu, chętnie odpowiem na wszystkie pytania, gwarantuję profesjonalnie prowadzoną terapię i przystępne cenny. Wizyty domowe.

Proszę dzwonić lub pisać:
Tel. 696 014 360
Email: 

Polecam i zapraszam!  

PS. Masaż , drenaż limfatyczny, obrzęk, obrzęk limfatyczny, masaż limfatyczny, mastektomia, kręgosłup, terapia kręgosłupa, nordic walking, bóle mięśniowe , nordic walking, bóle pleców w ciąży, masaż w ciąży, masaż limfatyczny Wrocław, Wrocław, obrzęk Wrocław, obrzęk po mastektomii.

Nazwa firmy

Forma prawna

Rodzaj oferty

Kraj:

Województwo:

Miejscowość:

Data dodania: 07 kwietnia

Więcej ogłoszeń w nauce i zdrowiu

Drenaż limfatyczny Rehabilitacja Formbus Zabiegi laserowe

Ogłoszenia podobne do:

Kompleksowa terapia bólu kręgosłupa, masaże, terapia obrzęku w masażach(np. Rehabilitacja lub Formbus) w Wrocławiu.

lub dodaj ogłoszenie