Suplementy z dzikim i czerwonym żeń szeniem koreańskim

Opis oferty

www.koreanski-http://zen-szen.pl

Firma „Fagot” istnieje od 1996 roku. Przez ponad 15 lat działalności naszą specjalnością stała się medycyna naturalna, a największym sukcesem zaufanie naszych klientów, zarówno indywidualnych, jak i firm. Dostarczamy im doskonałej jakości produkty, które pomagają prowadzić zdrowe i aktywne życie w harmonii z naturą.


Dziś oferujemy Państwu, po raz pierwszy w Polsce, oryginalny dziki i czerwony żeń-szeń koreański, sprowadzany od najlepszych producentów, którzy szczycą się 100-letnią tradycją, przy czym zaopatrywali w żeń-szeń cesarską rodzinę z dynastii Chosun. Żeń-szeń ten, uprawiany w swoim rodzimym kraju, w najkorzystniejszych do tego warunkach klimatycznych i przy zaawansowanej technologii, jest produktem o najwyższej jakości. Ma on najcenniejsze właściwości lecznicze i odżywcze spośród innych odmian żeń-szenia. 

Dziki (górski) oraz czerwony żeń-szeń koreański, uprawiany na organicznej ziemi gór Sobaek, jest tradycyjnym lekarstwem przekazywanym z pokolenia na pokolenie. Jego nadzwyczajna skuteczność kryje się w wysokim stężeniu saponiny – aktywnych składników tej rośliny. Ponadto dziki żeń-szeń ma co najmniej o 7 rodzajów więcej ginsenozydów niż inne gatunki żeń-szenia.

Pomagają one nam:

  utrzymać organizm na wysokich obrotach
  wzmocnić pamięć i procesy kojarzenia oraz uczenia się
  dodaje energii życiowej i poprawia samopoczucie
  wzmacnia układ odpornościowy
  pomaga w walce z napięciem i stresem
  obniża poziom cholesterolu i cukru we krwi
  wspomaga odchudzanie
  spowalnia procesy starzenia


Są także pomocne w walce z rakiem oraz w rekonwalescencji po ciężkich chorobach.

Dzięki produktom z żeń-szenia zyskają Państwo zdrowie, pozytywną energię oraz spokój umysłu. Przy tym mogą się Państwo rozkoszować doskonałym smakiem napojów z żen-szenia, galaretek czy też samego korzenia zanurzonego w miodzie, który jest doskonałą przekąską zarówno w ciągu dnia, jak i na spotkaniu przy herbacie ze znajomymi.


Zapraszamy Państwa do współpracy i korzystania z dobroczynnych właściwości dzikiego i czerwonego żeń-szenia koreańskiego.

Kraj:

Województwo:

Miejscowość:

Data dodania: 07 października

Więcej ogłoszeń w nauce i zdrowiu

suplementy Odchudzanie

Zdjęcia

Ogłoszenia podobne do:

Suplementy z dzikim i czerwonym żeń-szeniem koreańskim w suplementach/dietach/zdrowej żywności(np. Odchudzanie) w Zielonej Górze.

lub dodaj ogłoszenie