Potrzeb finansowych

Województwo: Podlaskie Miasto: dresden ID ogłoszenia: 532 400 203

Forma prawna:
inne
Nazwa firmy:
gabriel

Opis oferty

Potrzeb finansowych Witam Mam kapital, który bedzie wykorzystywany do udzielania pozyczek zwlaszcza w krótkim i dlugim okresie, od 5000 € do € 10.000.000 w jakikolwiek powazne osoby chca kredytu. 2% odsetek rocznie wedlug sumy pozyczonych jako szczególnie nie chce naruszac lichwy prawa. Ty 1 moga placic do 30 lat w zaleznosci od kwoty pozyczki. to jest twój zobaczyc dla platnosci miesiecznych. Pytam tylko skrypt dluzny odrecznie, a takze niektóre czesci dostarczane certyfikowany kontakt:

Data dodania:

Komentarze Komentarze do ogłoszenia: Potrzeb finansowych

Anna 06 gru 13:52

Witam chciałam się zapytać o kredyt na jakich warunkach on jest i chce wziąść kredyt na 30lat przed otwarciem firmy żeby wszystko po kupić czy można taki kredyt wziąść wysokości 10.000.000 jaka długo się czeka na udzielenie takiego kredytu i jakie raty by były do spłaty jaki procent itd proszę o wysłane informacji i czy było by możliwe to jeszcze Tym roku .

Podobne Podobne ogłoszenia

Ogłoszenia podobne do Potrzeb finansowych w kredytach . Sprawdź co jeszcze w: Trudne kredyty, Udzielę pozyczki, Sms kredyt, Pożyczki pod zastaw, Pożyczki pozabankowe, Kredyty hipoteczne, Kredyt promocja, pożyczki, Pożyczyć.