Pelet pellet drzewny Rzeszów producent 6 8 mm transport

Województwo: Podkarpackie Miasto: Rzeszów 50°2'27"N 21°59'57"N ID ogłoszenia: 884 259 0

Opis oferty

PELET, PELLET DRZEWNY - PRODUCENT 6, 8 mm TRANSPORT Pelet, pellet drzewny jasny bukowy 6, 8 mm - Producent - Rzeszów Transport PELET, PELLET DRZEWNY - PRODUCENT 6, 8 mm TRANSPORT ZASTOSOWANIE: - KOTŁY CENTRALNEGO OGRZEWANIA - KOMINKI - WKŁADY KOMINKOWE, Zalety peletu korzystny bilans energetyczny - pelet to powazna alternatywa dla węgla, oleju, czy gazu niska cena - pelet jest tańszy od oleju opałowego czy gazu płynnego odnawialne źrodło energii - pelet to paliwo w pełni odnawialne, produkowane lokalnie dbałość o środowisko - paliwo ekologiczne, w pełni czyste, bez dodatków chemicznych (dwutlenek węgla powstały w wyniku spalania jest wykorzystywany przez rosliny w procesie fotosyntezy, niska emisja dwutlenku siarki oraz innych gazów cieplarnianych) niska zwaratość popiołu, który może być wykorzystywany jako naturalny, pełnowartościowy nawóz szeroki wybór kotłów z możliwością automatycznego podawania paliwa łatwość magazynowania (niewielka powierzchnia do magazynowania, 1t peletu zajmuje ok. 1m3 powierzchni ) szybki dowóz paliwa KONTAKT – TEL. Cena: 620 zł/tona

Data dodania:

Podobne zdjęcia

Komentarze Komentarze do ogłoszenia: Pelet pellet drzewny Rzeszów producent 6 8 mm transport

Stanisław 11 maj 09:51

Witam serdecznie. Jestem bardzo zainteresowana peletem bukowym i jego cena(zakup hurtowy) i mozliwoscia jego dostawy do Wloch(Neapol).Prosilabym o jak najszybszy kontakt ze mna i informacje o cenie razem z dowozem w razie jego mozliwosci. Dziekuje z gory.

Podobne Podobne ogłoszenia

Ogłoszenia podobne do Pelet pellet drzewny Rzeszów producent 6 8 mm transport w ciepłownictwie w Rzeszowie. Sprawdź co jeszcze w: Nawozy, Kominkowe, Pellet, Kominki, Bukowy, Drzewny, Opałowy, Węgla, Pelets, Kocioł.