Owczarki Belgijskie szczeniaki

Województwo: Zachodnio-pomorskie Miasto: Szczecin 53°25'43"N 14°33'10"N ID ogłoszenia: 579 529 133

Cena:
2.500,00
Rasa:
owczarek belgijski

Opis oferty

W profesjonalnej hodowli WINDREAM 21.06. 2014 urodziło się 7 szczeniaczków TERVUEREN ( 3 dziewczynki i 4 chłopców) z zagranicznego krycia. Rodzice maluchów odnoszą liczne sukcesy na ringach wystawowych i sportowych. Matka: JChPL, ChPL Bastdals KARI (import Szwecja) MŁODZIEŻOWY ZWYCIĘZCA KLUBU, MŁODZIEŻOWY ZWYCIĘZCA POLSKI, ZWYCIĘZCA KLUBU, ZWYCIĘZCA POLSKI sport: II Vice Mistrz Polski Obedience 1 Ow.Belgijskich, Niemieckich i Francuskich, Vice Mistrz Polski PT 3 Obedience 2, 1, 0 ; PT 3, 2, 1 Ojciec: JChCZ Dashur Djaralli z Kovarny ( Czechy) BIG3, BIS Club, BIS Junior, Zwycięzca Czech 2012 sport:Certyfikat z pasienia, ZVOP ( Posłuszeństwo) Rodzice posiadają także certyfikaty potwierdzające doskonały stan zdrowia, są wolne od dysplazji stawów biodrowych, łokciowych i chorób serca (certyfikat). Zainteresowane osoby zapraszamy do odwiedzin strony internetowej hodowli - Przyjmujemy rezerwacje na szczenięta w pierwszej kolejności do wystaw i do sportu. Maluchy do odbioru ok. 21 sierpnia!

Data dodania:
+4

Komentarze Komentarze do ogłoszenia: Owczarki Belgijskie szczeniaki

Andrzej 10 sie 21:55

witam, czy w dalszym ciągu mają Państwo do sprzedania szczenięta? oferta jest aktualna? proszę o informację pozdrawiam A.

Andrzej 10 sie 21:55

witam, czy w dalszym ciągu mają Państwo do sprzedania szczenięta? oferta jest aktualna? proszę o informację pozdrawiam A.

Podobne Podobne ogłoszenia

Ogłoszenia podobne do Owczarki Belgijskie szczeniaki w psach w Szczecinie. Sprawdź co jeszcze możesz w: Owczarki Niemieckie, Szczeniaki, Szczeniak owczarek, Psy owczarki, Owczarka belgijskiego, owczarki belgijskie sprzedam, szczeniaki owczarki niemieckie tanio, owczarki środkowoazjatyckie szczeniaki.