Studiowanie mów on line z cambridge institutе rabaty 91%

Kraj: Hiszpania Województwo: Madryd Miasto: http://gestion. cambridgeinstitute. net/ecommerce/coursesru/en ID ogłoszenia: 722 926 445

Nazwa firmy:
Cambridge Institute

Opis oferty

Cambridge Institute - prywatny ćwiczebny zakład, co specjalizuje się na nauczaniu cudzoziemskim mowom. Średnio nasza mowna szkoła przyjmuje 22.000 uczni w rok z całego świata. Ćwiczebne centrum Cambridge Institute jest rozmieszczone w centrum Madrytu na Placu Hiszpanii niedaleko od Królewskiego pałacu i drugich instrukcji hiszpańskiej stolicy. Proponujemy jak krótkoterminowe intensywne, tak i trwalsze kursy. Poza tym, w Cambridge Institute są podpisane umowy z organizacjami, co zabezpiecza mieszkaniem przyjezdnych studentów. Kierunki nauczania : - ogólny angielski (14 poziomów); - ogólny hiszpański (8 poziomów); - ogólny niemiecki (2 poziomy); - fachowy angielski (dla biznesu, medyczny, dla turyzmu); - kursy przygotowania do egzaminy (PET, FCE, CAE, TOEFL); Nasza interaktywna online platforma pozwala studiować angielską gramatykę, wykonywać pisemne ćwiczenia, znacznie poszerzyć wasz słownikowy zapas i wiedze idiomatycznych wyrazów za pomocą interaktywnego audiowizualnego systemu ćwiczeń, wykorzystują się trzy komponenty nauczania : zapoznanie się, praktyka i testowanie. Te kursy są polecane dla przygotowania do montażu egzaminów dla otrzymania certyfikatów, co jest przyznane na poziomie międzynarodowym, potwierdzają wiedzę języka angielskiego (takich jak TOEFL, TOEIC, UCLES ALTE, IELTS, certyfikat Rady Europy). Ćwiczenia wykorzystują multimedialne technologie: audio i wideo materiały, a także system rozpoznania głosu. Nasi wykładowcy i instruktorzy kursu nadadzą wam całe konieczne dla osobistego nauczania, sprawdzą słuszność wykonania ćwiczeń i ocenią wasze wiedze w końcu kursu. Przed początkiem nauczania uczeń czyni bezpłatny test, tutaj: http://quizlevel. /index.php/en, na wyznaczenie poziomu wiedz mowy, żeby ulokować jego na najbardziej odpowiedni poziom nauczania. Nasze specpropozycje, z rabatami od 91% można przejrzeć u nas w internet - sklepie: http://gestion. cambridgeinstitute. net/ecommerce/coursesru/en W końcu nauczania można zaprosić certyfikat o przechodzenie kursu w Cambridge.

Data dodania:

Podobne zdjęcia

Podobne Podobne ogłoszenia

Ogłoszenia podobne do Studiowanie mów on line z cambridge institutе rabaty 91% w szkołach i szkoleniach . Sprawdź co jeszcze w: Przez internet, Język angielski, szkolenia z zakresu księgowości, excel kurs z certyfikatem, fizyka z plusem 2 sprawdziany, korepetycje z niemieckiego w warszawie.

Rabaty z kartą żaka

Rabaty z kartą żaka

| Zamość, Lubelskie

Odchudzanie on line z centrum redukcji wagi

Odchudzanie on line z centrum redukcji wagi

| Polska, Cały kraj

Brak zdjęcia

Z jezykiem hiszpanskim

| SANTA CRUZ, Zagranica | [object Object]

Brak zdjęcia

Angielski z krainy wyspiarzy:)

| Londyn, Zagranica

Brak zdjęcia

Korepetycje z j angielskiego matematyki informatyki

| Londyn/Wembley, Zagranica

Korepetycje z francuskiego via Skype on - line

Korepetycje z francuskiego via Skype on - line

| Toruń, Kujawsko-pomorskie

 tipsy manicure pedicure promocje rabaty Ursynów

tipsy manicure pedicure promocje rabaty Ursynów

| Warszawa, Mazowieckie

Brak zdjęcia

Korepetycje z matematyki

| londyn, Zagranica