Kredyty trudne konsolidacja dotychczasowych kredytów kredyty w trudnych sytuacjach

Miasto: Cały kraj ID ogłoszenia: 729 746 170

Nazwa firmy:
North West

Rodzaj kredytu

karty kredytowe, hipoteczna pożyczka, hipoteczny kredyt, konsumpcyjny gotówkowy, samochodowy, leasing, pożyczka lombardowa, refinansowy, na działalność gosp.

Opis oferty

DROGI KLIENCIE, jeśli jesteś osobą, która: € chce rozwinąć działalność, € z jakiegoś powodu wpadłeś w pętlę kredytową, z której bez pomocy życzliwej i doświadczonej osoby nie możesz się wydostać, € cenisz kompetentną i rzetelna obsługę, € chcesz oszczędzić czas i pieniądze, € zależy Ci na najkorzystniejszym rozwiązaniu w Twoich staraniach o uzyskanie środków finansowych, to znaczy, że pracujemy właśnie dla Ciebie. DORADZTWO I POMOC RÓWNIEŻ W SYTUACJACH PROBLEMOWYCH. W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY KREDYTY / POŻYCZKI: - dla firm, także tych, które potrzebują środków, aby starać się o dotacje unijne, - inwestycyjne, - pod zastaw nieruchomości, - na oświadczenie o dochodach, - na sprzęt, maszyny i całe linie produkcyjne, - na samochody, ciągniki siodłowe, busy , autobusy, - na budowę hali, magazynu, biurowca, - na zakup ziemi, nieruchomości, materiałów, - na modernizację parku maszynowego, - na spłatę innego kredytu inwestycyjnego, - na finansowanie bieżących potrzeb tj, zwiększanie środków finansowych Kredytobiorcy na finansowanie majątku obrotowego, - leasing, - dla profesjonalistów / wolnych zawodów - dla klientów zaufania publicznego. Współpracujemy z wieloma bankami, dlatego mamy możliwość wynegocjować dla Klienta korzystne warunki. Nasi Profesjonalni Doradcy oferują pomoc w zakresie:  znalezienia wśród wielu dostępnych ofert propozycji najatrakcyjniejszej dla Klienta,  skompletowania dokumentów,  uniknięcia zbędnych kosztów,  zaoszczędzenie czasu,  skonsolidowania kilku kredytów w jeden o możliwie najniższej racie,  podpisania umowy kredytowej,  pomocy przy ”czyszczeniu” negatywnej historii w BIK, BIG, KRD. NIE POBIERAMY ZADATKÓW, ANI ZALICZEK. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU KLIENTÓW Z CAŁEJ POLSKI Zapraszamy na naszą stronę: Telefon:

Data dodania:

Komentarze Komentarze do ogłoszenia: Kredyty trudne konsolidacja dotychczasowych kredytów kredyty w trudnych sytuacjach

Tadeusz 25 lis 09:06

Witam o ile to mozliwe prosze o kontakt pod nr tel .

Tadeusz 25 lis 09:06

Witam o ile to mozliwe prosze o kontakt pod nr tel .

Tadeusz 25 lis 09:06

Witam o ile to mozliwe prosze o kontakt pod nr tel .

Anna 24 lut 09:31

Witam potrzebuje na biegu pożyczkę pozabankowe kolo 8 tys na długu okres kredytowania.pozabankowa

Podobne Podobne ogłoszenia

Ogłoszenia podobne do Kredyty trudne konsolidacja dotychczasowych kredytów kredyty w trudnych sytuacjach w kredytach . Sprawdź co jeszcze w: Kredyty bez bik, Trudne kredyty, Udzielę pozyczki, Sms kredyt, Kredyt na dzialalność, Doradcy Finansowi, Pożyczki pod zastaw, Pożyczki pozabankowe, Kredyty hipoteczne, Kalkulator kredytowy.

Brak zdjęcia

Konsolidacja kredytów

| Sochaczew, Cały kraj

Trudne kredyty

Trudne kredyty

| Polska, Cały kraj

Brak zdjęcia

Kredyty trudne

| Polska, Cały kraj | Zamienię

Łączenie kredytów w jeden konsolidacja

Łączenie kredytów w jeden konsolidacja

| Trójmiasto, Cały kraj

Brak zdjęcia

Kredyty hipoteczne trudne

| Polska, Cały kraj

Konsolidacja kredytów gotówkowych

Konsolidacja kredytów gotówkowych

| Poznań, Cały kraj

Konsolidacja kredytów dla zadłużonych

Konsolidacja kredytów dla zadłużonych

| KATWICE, Cały kraj

Trudne kredyty

Trudne kredyty

| Piechowice, Cały kraj

Brak zdjęcia

Szukam doradca od trudnych kredytów

| Warszawa, Cały kraj