Bus transport przejazdy bagażowo osobowe lotniska przewozy 24h

Województwo: Lubuskie Miasto: Gorzów i Okolica ID ogłoszenia: 786 246 216

Nazwa firmy:
Bus Taxi

Opis oferty

BIG TAXI Gorzów Zaprasza do Skorzystania z Usług. Indywidualny Transpoert Przewóz Osób Przejazdy Osobowe "DOOR TO DOOR" 1-13 Osób + Bagaże. Taxi Bagażowo - Osobowe. Przeprowadzki Osobowo-Bagażowe. Big Taxi na Lotnisko. Zapewniamy Odbiór z Lotniska. Przejazd z Lotniska do ośrodków nadmorskich. Transfery do Portów Bałtyckich na Promy. Przewóz Osób na Dworce Sanatoria Szpitale Wczasy. Mogą Państwo również zamówić u nas bus taxi w dowolny punkt, nie ważne, czy na odlot czy przylot, na prom czy do portu lub na stacje kolejową, – nasze auta zawsze państwa zawiozą a ceny będą jak zawsze atrakcyjne. TEL. Zapraszamy !!!

Data dodania:

Komentarze Komentarze do ogłoszenia: Bus transport przejazdy bagażowo osobowe lotniska przewozy 24h

Stanisław 24 lut 09:31

Witam ile kosztowały transport 5 osób z lotniska w Berlinie schoenefeld do Kostrzyna nad Odrą w sierpniu o godz 21;15 w Berlinie 3 dzieci i 2 dorosłych z góry dziękuję za odpowiedź

Podobne Podobne ogłoszenia

Ogłoszenia podobne do Bus transport przejazdy bagażowo osobowe lotniska przewozy 24h w przewozie osób . Sprawdź co jeszcze w: Transport osobowy, Taxi, Indywidualny, przewozy polska włochy bus, transport polska niemcy bus toruń, przewozy szwajcaria polska bus, koszalin bus przewozy do niemiec.