Oddam szczeniaka za darmo

Województwo: Zachodnio-pomorskie Miasto: Bukówko ( niedaleko Białogardu) ID ogłoszenia: 780 226 100

Cena:
,00
Rodzaj oferty:
Oddam
Rasa:
Kundelek

Opis oferty

Szczeniaczki to miesięczne pieski . To zwykłe kundelki średniej wielkości nieprzekraczającej 40 cm . Proszę o pomoc bo nie mam jak zatrzymać ich przy sobie .Pragnę znaleźć im nowy dom w którym będą się czuły kochane i bezpieczne i nowego właściciela który będzie odpowiednio o niego dbał . Jeszcze raz proszę o pomoc . Pieski obecnie są w miejscowości Bukówko ( wioska położona niedaleko Białogardu bądź też Koszalina ) .Istnieje możliwość ze na prośbę osoby chętnej dowiozę go do Białogardu czy też Koszalina :) I pieski oczywiście za darmo!!!!!! Kontakt tel pod tel bądź też

Data dodania: 23 cze | 17:14

Komentarze Komentarze do ogłoszenia: Oddam szczeniaka za darmo

Stanisław 17 maj 17:53

Witam moze mi Pani wyslac zdjecie Mamy i ewentualnie aktualne zdjecie Pieskow - dokladnie suczek. Pozdrawiam Ewelina Ps interesuja mnie dwie suczki.

Podobne Podobne ogłoszenia

Ogłoszenia podobne do Oddam szczeniaka za darmo w psach . Sprawdź co jeszcze możesz w: Oddam szczeniaka, oddam psa za darmo, Oddam za darmo, Kundelki, Szczeniaki, Szczeniaki za darmo, Szczeniaki oddam, ODDAM SZCZENIACZKI, oddam szczeniaka za darmo, oddam za darmo szczeniaka, szczeniaka oddam za darmo.