Kredyty konsolidacyjne i gotówkowe

Województwo: Podkarpackie Miasto: Sanok 49°33'18"N 22°12'22"N ID ogłoszenia: 799 479 156

Nazwa firmy:
kredyt123

Rodzaj kredytu

na działalność gosp., refinansowy, pożyczka lombardowa, leasing, samochodowy, konsumpcyjny gotówkowy, hipoteczny kredyt, hipoteczna pożyczka, karty kredytowe

Opis oferty

Oferujemy pomoc w uzyskaniu kredytów bankowych.Pomagamy uzyskać gotówkę na dowolny cel, jak również konsolidujemy różnego rodzaju zobowiązania, w tym chwilówki. Kredyty konsolidacyjne/gotówkowe z możliwością dobrania dodatkowej gotówki na dowolny cel lub spłatę pożyczek pozabankowych. Atuty pożyczki: – kwota kredytu do 300 000 zł (kwoty zależne od zdolności kredytowej) – długi okres kredytowania do 144 miesięcy (12 lat) – raty dopasowane do możliwości Klienta –bardzo niskie oprocentowanie od 3,99% – pomagamy w sprawach trudnych – akceptowane różne źródła dochodów – bardzo szybka decyzja kredytowa – oferta dotyczy kredytów bankowych - miła obsługa Skontaktuj się z Nami już dziś! Doradca Finansowy Kamila Nycz tel: email:

Data dodania:

Podobne Podobne ogłoszenia

Ogłoszenia podobne do Kredyty konsolidacyjne i gotówkowe w kredytach w Sanoku. Sprawdź co jeszcze w: prywatne kredyty konsolidacyjne, kredyty trudne bez biku i prywatne, kredyty oddluzeniowe, kredyty swiateczne, słupca kredyty.