Księgowy z doświadczeniem biuro rachunkowe mg finanse Gdańsk

Województwo: Pomorskie Miasto: Gdańsk ID ogłoszenia: 605 500 911

Nazwa firmy:
MG-Finanse
Forma prawna:
inne

Opis oferty

Biuro Rachunkowe Gdańsk MG-Finanse świadczy usługi księgowe w zakresie prowadzenia księgowości, sporządzania zeznań, deklaracji i umów. Obsługuje kadry i płace. Cały nasz zespół dzięki pasji i ciężkiej pracy zapewnia wysoką jakość usług. Oferta Biura Rachunkowego MG-Finanse skierowana jest do osób prywatnych, przedsiębiorców małych firm oraz spółek. Posiadamy specjalną ofertę, którą modyfikujemy indywidualnie z każdym klientem. Naszym priorytetem jest zadowolenie oraz odciążenie klientów z rozliczeń rachunkowych ich firm.
Doświadczony księgowy, z wieloletnim stażem w zawodzie oraz pasją do finansów zajmie się Twoimi sprawami rachunkowymi, oraz kwestiami personalno-księgowymi.  Jesteśmy nastawieni na wieloletnią współpracę z naszymi klientami. Staramy się budować długofalową relację z każdym klientem, opartą na wzajemnym zaufaniu i wsparciu. Dbamy również o utrzymywanie pozytywnej atmosfery współpracy. Rezultatem naszej pracy są między innymi pozytywne wyniki kontroli podatkowych oraz porządek w dokumentacji. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem! Tel.: E-mail:

Data dodania:

Podobne Podobne ogłoszenia

Ogłoszenia podobne do Księgowy z doświadczeniem biuro rachunkowe mg finanse Gdańsk w różnych usługach . Sprawdź co jeszcze w: ceny mieszkań gdańsk, ceny kontenerów z usa, kurczak z rożna.

Biuro rachunkowe Gdańsk mg finanse

Biuro rachunkowe Gdańsk mg finanse

| Gdańsk, Pomorskie

Usługi księgowe Gdańsk mg finanse

Usługi księgowe Gdańsk mg finanse

| Gdańsk, Pomorskie

Księgowy z doświadczeniem

Księgowy z doświadczeniem

| Gdańsk, Pomorskie

Brak zdjęcia

A k biuro rachunkowe Gdańsk

| Gdańsk, Pomorskie

Brak zdjęcia

Biuro rachunkowe z wieloletnim doświadczeniem poprowadzi two

| Kraków, Małopolskie | [object Object]

Brak zdjęcia

Usługi księgowe mg finanse

| Gdańsk, Pomorskie