Ubój w ubojni wieprzowiny

Kraj: Francja Województwo: Wyspa Francji Miasto: Montpelier ID ogłoszenia: 699 092 214

Opis oferty

Zadania: • praca na uboju wieprzowym • wykonywanie czynności związanych z ubojem m.in. praca z nożem oraz wyciąganie ścięgien Wymagania: • doświadczenie na uboju wieprzowym • dyspozycyjność Mile widziane: • znajomość języka francuskiego mile widziana • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B oraz własnego samochodu mile widziana Oferujemy: • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz • praca na dłuższy okres czasu po przejściu okresu próbnego • umowa na warunkach francuskich • pomoc w załatwianiu formalności przed wyjazdem • opieka polskojęzycznego koordynatora przez cały okres trwania projektu

Data dodania:

Podobne zdjęcia

Podobne Podobne ogłoszenia

Ogłoszenia podobne do Ubój w ubojni wieprzowiny w .

Brak zdjęcia

Doświadczony w pracy w Holandii

| Gdańsk, Zagranica

Praca w USA w ameryce

| los angeles, Zagranica

Spawacz praca w szkocji w miejscowosci aberdeen

| Aberdeen, Szkocja, Zagranica

Zbieranie owoców w szklarniach praca w Holandii

| Someren, Asten, Zagranica

Praca w motoryzacji tranporcie w uk

| UK, Zagranica

Szukamy pracy w Holandii w budownictwie

| Holandia, Zagranica

Poszukuję pracy w domu w Anglii

| Middlesbrough- Anglia, Zagranica | Poszukuję

Praca w berlinie w gabinecie odnowy biologicznej

| Berlin, Zagranica | Poszukuję

Oferty pracy w branzy budowlanej w uk

| Londyn, Zagranica

Praca w domu opieki w Anglii

| Anglia Irlandia Niemcy, Zagranica