Kierownik Ośrodka Praca - Oferty pracy

Brak zdjęcia

Kelnerka

| Polska, Cały kraj

Ośrodek Wczasowy „HUTNIK” w Jastrzębiej Górze ogłasza nabór osób zainteresowanych pracą kelnerki w ośrodku, w terminie 15.06.2019r. – 15.09.2019r

Kierownik kolonii zarobki 2016

| Tresna, Śląskie

Poszukuję pracy

| cała Polska, Cały kraj | Poszukuję

Poszukuję pracy na stanowisku menedżera,kierownika ośrodka wypoczynkowego,hotelu,pensjonatu.Posiadam duże doświadczenie w zakresie zarządzania

Inżynier – elektromechanik systemów laserowych

| Belgia / okolice Warszawy, Cały kraj

W&BS Doradztwo Personalne jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych

Konstruktor – elektromechanik

| Belgia / okolice Warszawy, Mazowieckie

Kierownik ośrodka wypoczynkowego praca dla ciebie

| Bytów, Cały kraj

doświadczenia w zarządzaniu. Kierownik jest odpowiedzialny za organizację całości funkcjonowania ośrodka przy zachowaniu wysokiego standardu usług. Ośrodek

A1 Polska zatrudni pracowników w osrodku nad morzem

| Dziwnówek, Zachodnio-pomorskie

. 2. RehabilitantPraca w naszych ośrodkach. Zapewniamy zakwaterowanie.2.Personel pozostały:1. Pedagog/Kierownik turnusuOczekujemy gotowości pracy

Regionalny Dyrektor Sprzedaży

| Warszawa, Mazowieckie

dbałość i odpowiedzialność za wizerunek i najwyższą jakość usług świadczonych w podległych ośrodkach, współpraca z kierownikami podległych

| Trójmiasto, Pomorskie

Multimedia home platform (mhp) team leader

Zadania:· Zarządzanie rozwojem oprogramowania dla STB na różne rynki europejskie,· Planowanie prac, określanie terminów i budżetu· Sporządzanie

Mazowieckie 3 Pomorskie 1 Śląskie 1 Zachodnio-pomorskie 1