Automatyk

Województwo: Śląskie Miasto: Gliwice 50°17'40"N 18°40'17"N ID ogłoszenia: 883 035 664

Nazwa firmy:
Stegmann Polska Sp. z o.o.
Stanowisko:
Automatyk

Opis oferty

Podstawowe obowiązki : 1. Konserwacja i naprawa urządzeń automatyki. 2. Projektowanie instalacji automatyki i układów wspomagających. 3. Diagnostyka i usprawnianie programów układów automatyki. 4. Raportowanie do przełożonego. 5. Postępowanie zgodnie z procedurami jakości. 6. Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne i materiały eksploatacyjne. 7. Kompletowanie i sprawdzanie dostarczonych części zamiennych. 8. Sprawdzanie jakości i bezpieczeństwa prac podwykonawców. 9. Kontrola elementów bezpieczeństwa. Oferujemy: Praca w kompetentnym, profesjonalnym i zorganizowanym zespole. Atrakcyjne wynagrodzenie. Wymagamy: Wymagania : • Wykształcenie kierunkowe, preferowane wyższe • 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku • Znajomość MS Office , programowanie sterowników Siemens (i Mitsubishi) • Komunikatywna znajomość oraz znajomość terminów technicznych i zrozumienie dokumentacji technicznych i bezpieczeństwa w języku angielskim, • Gotowość do pracy zmianowej i dyżurów • Prawo jazdy Branża: Produkty elektryczne i elektroniczne