Mechanik

Województwo: Śląskie Miasto: Gliwice 50°17'40"N 18°40'17"N ID ogłoszenia: 570 357 11

Nazwa firmy:
Stegmann Polska Sp. z o.o.
Stanowisko:
Mechanik

Opis oferty

Podstawowe obowiązki : • Konserwacja i naprawa maszyn • Diagnostyka i usprawnienie działania urządzeń • Raportowanie do przełożonego • Postępowanie zgodnie z procedurami jakości • Zgłaszanie zapotrzebowanie na części zamienne i materiały eksploatacyjne • Kompletowanie i sprawdzanie dostarczonych części zamiennych • Sprawdzanie jakości i bezpieczeństwa prac podwykonawców • Kontrola elementów bezpieczeństwa Oferujemy: Praca w kompetentnym, profesjonalnym i zorganizowanym zespole. Atrakcyjne wynagrodzenie. Wymagamy: Wymagania : • Wykształcenie średnie mechaniczne, preferowane wyższe • Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku • Bardzo dobra znajomość nowoczesnych maszyn i urządzeń mechanicznych , zwłaszcza hydrauliki i pneumatyki oraz umiejętność czytania dokumentacji • Znajomość MS Office • Znajomość języka angielskiego • Gotowość do pracy zmianowej i dyżurów • Prawo jazdy Branża: Produkty elektryczne i elektroniczne