Bus transport przejazdy bagażowo osobowe lotniska przewozy 24h

Województwo: Lubuskie Miasto: Gorzów i Okolica ID ogłoszenia: 786 246 216

Nazwa firmy:
Bus Taxi

Opis oferty

BIG TAXI Gorzów Zaprasza do Skorzystania z Usług. Indywidualny Transpoert Przewóz Osób Przejazdy Osobowe "DOOR TO DOOR" 1-13 Osób + Bagaże. Taxi Bagażowo - Osobowe. Przeprowadzki Osobowo-Bagażowe. Big Taxi na Lotnisko. Zapewniamy Odbiór z Lotniska. Przejazd z Lotniska do ośrodków nadmorskich. Transfery do Portów Bałtyckich na Promy. Przewóz Osób na Dworce Sanatoria Szpitale Wczasy. Mogą Państwo również zamówić u nas bus taxi w dowolny punkt, nie ważne, czy na odlot czy przylot, na prom czy do portu lub na stacje kolejową, – nasze auta zawsze państwa zawiozą a ceny będą jak zawsze atrakcyjne. TEL. Zapraszamy !!!

Data dodania: 23 wrz | 09:14

Komentarze Komentarze do ogłoszenia: Bus transport przejazdy bagażowo osobowe lotniska przewozy 24h

Stanisław 24 lut 09:31

Witam ile kosztowały transport 5 osób z lotniska w Berlinie schoenefeld do Kostrzyna nad Odrą w sierpniu o godz 21;15 w Berlinie 3 dzieci i 2 dorosłych z góry dziękuję za odpowiedź

Podobne Podobne ogłoszenia

Ogłoszenia podobne do Bus transport przejazdy bagażowo osobowe lotniska przewozy 24h w przewozie osób . Sprawdź co jeszcze w: Transport osobowy, Taxi, Indywidualny, przewozy polska włochy bus, transport polska niemcy bus toruń, przewozy szwajcaria polska bus, przewozy bus lublin gdansk, przejazdy osobowe krakow niemcy, koszalin bus przewozy do niemiec, bus przewozy do niemiec ze śląska.