Rodowodowe Szczenięta Alaskan Malamute

Opis oferty

Polecamy szczenięta urodzone 3 pażdziernika 2010 w hodowli „Malamute Sanctuary”: urodziło się 9 szczeniaczków.: 7 piesków i 2 suczki (4 pieski o umaszczeniu białym, 3 pieski o umaszczeniu wilczasto białym, 2 suczki o umaszczeniu białym)

Ojciec szczeniąt: 
Mlodzieżowy Champion Polski
( inne sukcesy wystawowe : Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy (BOB), wielokrotnie CWC, III BOG, II BIS Psów zaprzęgowych)

HANNIBAL THE CONQUEROR OF Polarny Wicher FCI,
to bardzo młody aczkolwiek bardzo mocny i efektowny pies, o doskonałym futrze, pięknym wydajnym ruchu, wyglądem podkreślajacym piętno amerykańskiej linii Goldust, z której pochodzi jego ojciec.

Mama szczeniąt :
Champion Polski 
Nanook Spirit WOLF SANCTUARY ( imp.Rumunia)
Jest mocną suczką o cudownym pełnym miłości charakterze, pięknym ruchu.

W rodowodzie szczeniąt występują psy z Championatami wielu krajów między innymi, Włoch, Kanady, Ameryki, Czech, Słowacji, Węgier, Belgii, Rosji a także Interchampiony.

Oboje rodziców posiada aktualne badania w kierunku dysplazji i dziedzicznych chorób oczu a ojciec szczeniąt dodatkowo ma prześwietlone stawy łokciowe (HD-A, ED-0,0).

Rodzice szczeniąt jak przystało na malamuty ambitnie pracują w amatorskich zaprzęgach.

Mama szczeniąt w poprzednim miocie urodziła, zarówno piękne jak i mądre malamutki, ponieważ nie tylko sięgnęły po zaszczytne tytuły na wystawach psów, ale również doskonale spisują się gdy przyjdzie im pracowac w zaprzęgach a także trudnej dziedzinie sportu jak Obedience.

Zamieszczone zdjęcia przedstawiaja rodziców i szczeniaczki.
Szczenie zostanie kilkakrotnie odrobaczone, zaszczepione, z książeczką zdrowia, metryką, umową kupna oraz wyprawką karmy. 

Dla szczeniaków poszukujemy tylko i wyłącznie miłośników rasy!
Mile widziani przyszli wystawcy.

Kontakt:
tel 662865266
e.mail 

Rasa

Cena

Rodzaj oferty

Kraj:

Województwo:

Miejscowość:

Data dodania: 14 grudnia

Ogłoszenia podobne do:

Rodowodowe Szczenięta Alaskan Malamute w psach(np. Wilczarz lub Szczeniaki) w Rzeszowie.

lub dodaj ogłoszenie