Przygotowanie do olimpiady matematycznej i matury rozszerzon

Opis oferty

Wielokrotny zwycięzca i laureat konkursów matematycznych, czterokrotny finalista Olimpiady Matematycznej dla szkół średnich, reprezentant Polski na Olimpiadzie Matematycznej Państw Bałtyckich, dziewięciokrotny zwycięzca konkursu Kangur w byłym województwie łomżyńskim udzieli korepetycji, przygotuje do Olimpiady Matematycznej dla szkół średnich lub do rozszerzonej matury.

Cena za zajęcia indywidualne:
90 pln/h - przygotowanie do Olimpiady Matematycznej.
80 pln/h - przygotowanie do rozszerzonej matury.
70 pln/h - przygotowanie do innych konkursów (np. Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów, Kangur) lub korepetycje dla uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum lub z podstawowego programu szkoły średniej.
Polecam zajęcia w małych grupach - wtedy koszt przypadający na osobę jest niższy.

Zajęcia prowadzę przez Skype z użyciem tablic, umożliwiających edytowanie i oglądanie zawartości przez obie strony. Możliwe są również zajęcia stacjonarne w Łomży.
Oferuję profesjonalne podejście, cierpliwość, życzliwość i przyjemną atmosferę wspólnej pracy. Moi uczniowie, zarówno ci, którzy mieli problemy z matematyką, jak i ci, którzy przygotowywali się do konkursów, osiągali satysfakcjonujące rezultaty (m.in. tytuły laureata pierwszego stopnia OMG - proszę pytać o inne sukcesy uczniów w konkursach).
tel. 604 056 527
e-mail: 

Nazwa firmy

Forma prawna

Kraj:

Województwo:

Miejscowość:

Adres:

Data dodania: 20 grudnia

Więcej ogłoszeń w nauce i zdrowiu

Matematyka

Podobne zdjęcia

Ogłoszenia podobne do:

Przygotowanie do Olimpiady Matematycznej i matury rozszerzon w doskonaleniu zawodowym/kursach/korepetycjach w Łomży.

lub dodaj ogłoszenie