Producent szlafroków i ręczników

Opis oferty

Głównym profilem działalności firmy jest produkcja szlafroków i ręczników hotelowych oraz reklamowych. Nasza oferta przede wszystkim jest skierowana do odbiorców hurtowych - hoteli, SPA, saun, ośrodków sportowych i rekreacyjnych, hurtowni, firm, sklepów. Również jesteśmy otwarci na współprace z klientami indywidualnymi. Dla tej grupy klientów szczególnie polecamy nasze produkty które idealnie nadają się na wszelkiego rodzaju uroczystości, np. ślub, urodziny, parapetówka, święta.


Oferta produktów hotelowych:

  * Szlafroki
  * Ręczniki
  * Dywaniki łazienkowe
  * Kapcie
  * Inne tekstylia hotelowe

Oferta produktów reklamowych:

  * Ręczniki
     o Plażowe
     o Kąpielowe
     o Ścierki
     o Inne
  * Szlafroki
  * Inne

Oferta dla klientów indywidualnych:

  * Pojedyncze szlafroki i ręczniki
  * Komplety prezentowe

 

  Produkty hotelowe charakteryzują się odpornością na częste pranie w warunkach przemysłowych przy wysokich temperaturach oraz wysokim stopniem pochłaniania wody. Dla produkcji wykorzystujemy wysokiej jakości materiały dostępne na polskim rynku tekstylnym. Oprócz podstawowych produktów z frotte polecamy także szlafroki z lamy i luny. Te szlafroki nadają się idealnie na chłodny wieczór czy poranek i są bardzo miłe i przyjemne w dotyku.

  Nasze produkty reklamowe są efektywnym narzędziem marketingowym ponieważ pełnią jednocześnie dwie ważne funkcje – reklamową i użytkową. Na wszystkich naszych produktach może być naniesione logo klienta. Do zamieszczenia treści reklamowej wykorzystujemy techniki haftu, reliefu i logo kolorowo-tkane.
  Dla klientów indywidualnych oferujemy komplety prezentowe zawierające szlafroki i ręczniki. Produkty są wykonane z wysokiej jakości materiału frotte, lama i luna. Szlafroki z frotte charakteryzują się dobrym wchłanianiem wody, szlafroki z lamy i luny są bardzo ciepłe, miłe w dotyku, dobrze sprawdzają się podczas chłodnych wieczorów i poranków. Istnieje możliwość naniesienia

Kraj:

Województwo:

Miejscowość:

Data dodania: 22 lutego

Więcej ogłoszeń w ubraniach

Szlafrok męski

Zdjęcia

Ogłoszenia podobne do:

Producent szlafroków i ręczników w ręcznikach/kocach.

lub dodaj ogłoszenie